Co robić w Kazimierzu Dolnym w weekend (30 października - 1 listopada)?

W nadchodzący weekend zamierzacie odwiedzić Kazimierz Dolny? Sprawdźcie, w jakich wydarzeniach będziecie mogli uczestniczyć.

Na czas Wszystkich Świętych ( od soboty 31 października do poniedziałku 2 listopada) miasto jak zwykle wyraża zgodę na bezpłatne parkowanie pojazdów zarówno na Rynku jak i na Małym Rynku.

Ulica Cmentarna będzie w tym czasie zamknięta dla samochodów.

 

Miasto zwraca się również z apelem o nieparkowanie przy cmentarzu od strony ulicy Dębowe Góry ze względu na niewielką szerokość wąwozu dojazdowego, co uniemożliwia swobodne mijanie się pojazdów.

Jeśli zaplanowaliście weekendowy wypoczynek w Kazimierzu Dolnym, koniecznie sprawdźcie, na jakie atrakcje będziecie mogli liczyć. Niżej przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń, które w tym czasie będą organizowane w naszym mieście.

31 października, sobota

Koncert: Teddy Jr. Duo (Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa, ul. Doły 43)

Zachęcamy również do odwiedzenia trwających wystaw:
Chodlik, odkrywane dziedzictwo – wystawa archeologiczna
Wystawa prac Barbary Gruszki
Wystawa „Kazimierz w plenerze”
Wystawa prac Władysława Skoczylasa
Wystawa „Owad - przyjaciel czy wróg?”

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę