Życie rzeki - wyślij pracę na konkurs

Wszystkich miłośników uwieczniania na zdjęciach przyrody zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym p.t. „Życie rzeki” organizowanym przez Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym. Prace można nadsyłać do końca marca 2013 roku.

Do końca marca 2013 roku trwa konkurs fotograficzny p.t. „Życie rzeki” organizowany przez Muzeum Przyrodnicze, oddział Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym. Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności dostrzegania walorów przyrodniczych otoczenia. Ma on także pomóc w odkrywaniu przez uczestników miejsc pięknych i cennych przyrodniczo, bogactwa świata fauny i flory.

- Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie – czytamy w zaproszeniu. – Uczniów chcących wziąć udział w konkursie prosimy o nadsyłanie fotografii o tematyce przyrodniczej, związanej z Wisłą w wersji elektronicznej oraz karty zgłoszeniowej w wersji papierowej na adres muzeum.

O czym warto pamiętać? Przede wszystkim o tym, że jeden autor może zgłosić maksymalnie trzy prace w postaci pojedynczych zdjęć.

- Dzięki tak długiemu terminowi składania prac uczestnicy będą mieli okazję obserwować rzekę we wszystkich porach roku i dokonywać własnych odkryć podczas robienia zdjęć – czytamy na stronie internetowej muzeum. - Efektem końcowym konkursu będzie wystawa najlepszych i innych wybranych fotografii prezentowana w Muzeum Przyrodniczym.

Dla przypomnienia: fotografie należy przesłać do końca marca 2013 roku, na adres muzeum: Muzeum Przyrodnicze, ul. Puławska 54, 24-120 Kazimierz Dolny. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi w czerwcu 2013 roku.

 

Skomentuj


Mapa

Muzea

Muzeum Nadwiślańskie / Oddział Przyrodniczy


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę