Życie rzeki - wyślij pracę na konkurs

Wszystkich miłośników uwieczniania na zdjęciach przyrody zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym p.t. „Życie rzeki” organizowanym przez Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym. Prace można nadsyłać do końca marca 2013 roku.

Do końca marca 2013 roku trwa konkurs fotograficzny p.t. „Życie rzeki” organizowany przez Muzeum Przyrodnicze, oddział Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym. Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności dostrzegania walorów przyrodniczych otoczenia. Ma on także pomóc w odkrywaniu przez uczestników miejsc pięknych i cennych przyrodniczo, bogactwa świata fauny i flory.

- Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie – czytamy w zaproszeniu. – Uczniów chcących wziąć udział w konkursie prosimy o nadsyłanie fotografii o tematyce przyrodniczej, związanej z Wisłą w wersji elektronicznej oraz karty zgłoszeniowej w wersji papierowej na adres muzeum.

O czym warto pamiętać? Przede wszystkim o tym, że jeden autor może zgłosić maksymalnie trzy prace w postaci pojedynczych zdjęć.

- Dzięki tak długiemu terminowi składania prac uczestnicy będą mieli okazję obserwować rzekę we wszystkich porach roku i dokonywać własnych odkryć podczas robienia zdjęć – czytamy na stronie internetowej muzeum. - Efektem końcowym konkursu będzie wystawa najlepszych i innych wybranych fotografii prezentowana w Muzeum Przyrodniczym.

Dla przypomnienia: fotografie należy przesłać do końca marca 2013 roku, na adres muzeum: Muzeum Przyrodnicze, ul. Puławska 54, 24-120 Kazimierz Dolny. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi w czerwcu 2013 roku.

 

Skomentuj


Mapa

Muzea

Muzeum Nadwiślańskie / Oddział Przyrodniczy


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę