Aktualności dla "konkurs fotograficzny"

Wybierz #KierunekLubelskie – to hasło IX Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie!”. Fotografie można nadsyłać do 30 października.

Na rynku wydawniczym ukazało się nowe wydawnictwo poświęcone w całości Kazimierzowi Dolnemu. To Renowacje i Zabytki – krakowski kwartalnik kierowany do szerokiej grupy odbiorców, ze szczególnym uwzględnieniem: architektów, urbanistów, inżynierów, materiałoznawców, projektantów i konserwatorów.

Dla wszystkich miłośników fotografii mamy dobrą wiadomość. Termin zakończenia konkursu fotograficznego „Powiat puławski wczoraj i dziś” został przesunięty. Prace można przesyłać do końca roku. Pokażmy, jak zmieniał się Kazimierz!

Wszystkich miłośników uwieczniania na zdjęciach przyrody zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym p.t. „Życie rzeki” organizowanym przez Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym. Prace można nadsyłać do końca marca 2013 roku.

Uwaga! Ogłaszamy wyniki konkursu na najciekawsze wakacyjne zdjęcie. Nagrodami w konkursie były zaproszenia na wodne szaleństwa od firmy "Dwa Żywioły".

Uwaga! Ogłaszamy zwycięzców letniego konkursu fotograficznego serwisów Nocowanie.pl i Kazimierzdolny.pl.

Pokaż stopkę