Zabawa pod gołym niebem (video)

zobacz więcej (25)

W sobotni wieczór na kazimierskim Rynku, jak co roku podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych odbyła się zabawa ludowa.

Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych odbywający się co roku w Kazimierzu Dolnym wzbudza coraz większe zainteresowanie. Zarówno wśród ludzi młodych, jak i tych nieco starszych. Zarówno tych występujących, jak i tych, którzy przyjeżdżają na festiwal jedynie posłuchać. A także potańczyć.


Wspaniałą okazją, do tego, by dać się porwać muzyce jest zabawa ludowa organizowana pod gołym niebem, na kazimierskim Rynku. Na scenie występują kapele festiwalowe oraz dodatkowo zaproszony zespół. W tym roku gościem specjalnym była lubelska grupa Caci Vorba, specjalizująca się w żywiołowej mieszance muzyki cygańskiej, bałkańskiej oraz karpackiej.


Jak wyglądała tegoroczna zabawa ludowa w Kazimierzu Dolnym? Zobaczcie sami!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę