Zabawa pod gołym niebem (video)

zobacz więcej (25)

W sobotni wieczór na kazimierskim Rynku, jak co roku podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych odbyła się zabawa ludowa.

Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych odbywający się co roku w Kazimierzu Dolnym wzbudza coraz większe zainteresowanie. Zarówno wśród ludzi młodych, jak i tych nieco starszych. Zarówno tych występujących, jak i tych, którzy przyjeżdżają na festiwal jedynie posłuchać. A także potańczyć.


Wspaniałą okazją, do tego, by dać się porwać muzyce jest zabawa ludowa organizowana pod gołym niebem, na kazimierskim Rynku. Na scenie występują kapele festiwalowe oraz dodatkowo zaproszony zespół. W tym roku gościem specjalnym była lubelska grupa Caci Vorba, specjalizująca się w żywiołowej mieszance muzyki cygańskiej, bałkańskiej oraz karpackiej.


Jak wyglądała tegoroczna zabawa ludowa w Kazimierzu Dolnym? Zobaczcie sami!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę