Wspólne patriotyczne śpiewanie

Już po raz trzeci młodzież pod kierunkiem Moniki Kubiś – Arbuz zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych. Uczcijmy Święto Niepodległości śpiewająco!

Rota, Pieśń konfederatów barskich, Przybyli ułani pod okienko, O mój rozmarynie i wiele innych pieśni patriotycznych zabrzmi 7 listopada w Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki podczas trzeciej już edycji Patriotycznego Śpiewania.

To nie będzie koncert. A może właśnie będzie – koncert pieśni, które zaśpiewamy sami dla siebie i dla innych. Z radości z odzyskanej po 123 latach niewoli niepodległości. Im będzie nas więcej, tym ta radość zabrzmi dobitniej. Bo będzie to radość tym mocniejsza, że przeżywana wspólnotowo.

Co: Patriotyczne Śpiewanie
Gdzie: Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki
Kiedy: 7 listopada godz. 17.00
Wstęp wolny

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę