Wspólne patriotyczne śpiewanie

Już po raz trzeci młodzież pod kierunkiem Moniki Kubiś – Arbuz zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych. Uczcijmy Święto Niepodległości śpiewająco!

Rota, Pieśń konfederatów barskich, Przybyli ułani pod okienko, O mój rozmarynie i wiele innych pieśni patriotycznych zabrzmi 7 listopada w Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki podczas trzeciej już edycji Patriotycznego Śpiewania.

To nie będzie koncert. A może właśnie będzie – koncert pieśni, które zaśpiewamy sami dla siebie i dla innych. Z radości z odzyskanej po 123 latach niewoli niepodległości. Im będzie nas więcej, tym ta radość zabrzmi dobitniej. Bo będzie to radość tym mocniejsza, że przeżywana wspólnotowo.

Co: Patriotyczne Śpiewanie
Gdzie: Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki
Kiedy: 7 listopada godz. 17.00
Wstęp wolny

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę