Wspólne patriotyczne śpiewanie

Już po raz trzeci młodzież pod kierunkiem Moniki Kubiś – Arbuz zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych. Uczcijmy Święto Niepodległości śpiewająco!

Rota, Pieśń konfederatów barskich, Przybyli ułani pod okienko, O mój rozmarynie i wiele innych pieśni patriotycznych zabrzmi 7 listopada w Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki podczas trzeciej już edycji Patriotycznego Śpiewania.

To nie będzie koncert. A może właśnie będzie – koncert pieśni, które zaśpiewamy sami dla siebie i dla innych. Z radości z odzyskanej po 123 latach niewoli niepodległości. Im będzie nas więcej, tym ta radość zabrzmi dobitniej. Bo będzie to radość tym mocniejsza, że przeżywana wspólnotowo.

Co: Patriotyczne Śpiewanie
Gdzie: Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki
Kiedy: 7 listopada godz. 17.00
Wstęp wolny

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę