Weekend na nartach i na łyżwach

Skomentuj (8)

Zima w pełni, a wszystkie ośrodki narciarskie położone w Kazimierzu Dolnym i okolicy są czynne. W najbliższą niedzielę czekają nas spore atrakcje na Stacji Narciarskiej Kazimierz oraz na stoku w Parchatce.A na Górach w Kazimierzu na chętnych łyżwiarzy czeka lodowisko.

Za oknami zima, a na okolicznych stokach aż roi się od narciarzy. Spory ruch będzie także zapewne w najbliższy weekend, gdyż w dwóch okolicznych ośrodkach odbędą się imprezy.

- Puławski MOSIR i stok narciarski Parchatka zapraszają na pierwsze zawody narciarskie i snowboardowe – czytamy w zaproszeniu na zawody, które odbędą się 20 stycznia w Parchatce.

Start imprezy już o godz. 10.00. Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów. Kto może w zawodach wziąć udział? Każdy! Grypy wiekowe: grupa I - szkoła podstawowa, grupa II - gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, grupa III - pozostali.

Równolegle będzie się odbywać impreza na Stacji Narciarskiej Kazimierz, gdzie będziemy świętować FIS World Snow Day. Co to takiego? Otóż tego dnia licencjonowane Szkoły Narciarskie PZN-SITN organizują dzień otwarty. W ramach tej akcji w godzinach od 9.00 do 13.00 instruktorzy Szkoły Narciarskiej „KOZLO-SKI” udzielać będą darmowych lekcji narciarskich na Stacji Narciarskiej Kazimierz.

A wszystkich tych, którzy od nart wolą łyżwy, zapraszamy na lodowisko na Górach do Folwarku Walencja. Warunkiem dobrej zabawy jest przyniesienie łyżew ze sobą.

I jak tu nie kochać zimy w Kazimierzu?

 

Skomentuj


Dodane komentarze (8)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę