Wakacyjna Scena Bluesa

Wakacyjna Scena Bluesa to nowe miejsce na mapie wydarzeń bluesowych w Polsce. W Zajeździe Piastowskim w Kazimierzu w wakacyjne piątki grać będą bluesowe zespoły. Pierwszy z koncertów już 4 lipca.

W lipcu i sierpniu Zajazd Piastowski zaprasza wszystkich miłośników bluesa na koncerty w ramach Wakacyjnej Sceny Bluesa. Pierwszy z nich już w piątek 4 lipca. Zagrają wtedy grupa Deluxe - jeden niewielu polskich zespołów grających pochodną klasycznego rocka, southern rocka oraz mieszankę różnych styli muzycznych – oraz Romek Puchowski - wszechstronna muzyczna osobowość, wokalista, instrumentalista, kompozytor i free-styler, mistrz techniki slide i improwizacji. Jego solowe koncerty to totalny, przepełniony pozytywną energią performance.

Dwa tygodnie później przez kazimierska publicznością na Wakacyjnej Scenie Bluesa wystąpią: Murphy Blues i Adam Blues Band. Pierwszy z tej pary zespół wykonuje standardy bluesowe oraz kompozycje własne artystycznie inspirując się twórczością Tadeusza Nalepy i Johna Mayalla. Drugi - muzykę z pogranicza bluesa, jazzu i rocka lat 70-tych.

- Wielowątkowe, zmieniające tempo kompozycje i teksty śpiewane po polsku to cechy charakterystyczne prezentowanego repertuaru – czytamy na stronie zespołu.

Oba koncerty zaczynają się o godzinie 19.00.

Organizator Wakacyjnej Sceny Bluesa: Hotel „Zajazd Piastowski” w Kazimierzu Dolnym i Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA) z Lublina.
Partnerzy projektu: Scena Bluesowa Lublin i firma BH Solutions.
Patronat medialny: Kazimierski Portal Internetowy i Nasze Miasto.

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę