Bluesowo dla motocyklistów

Słońce przebija się w końcu przez chmury, na drogach zagościły już na dobre motocykle. Dla właścicieli stalowych rumaków to upragniony powrót do siodła! Zajazd Piastowski w tym sezonie uruchamia miejsce spotkań i odpoczynku dla wielbicieli stalowych rumaków odwiedzających Kazimierz Dolny. Na otwarcie - Kakofonia Blues Band.

Hotel „Zajazd Piastowski” w Kazimierzu Dolnym od tego sezonu otwiera swoje podwoje dla wielbicieli stalowych rumaków odwiedzających Kazimierz Dolny. Od maja zaczyna tu działać ogródkowy bar serwujący w menu smaczne dania, przekąski i napoje. W słoneczne południe mężczyźni mogą tu przy dźwiękach muzyki dobiegającej z baru swobodnie gawędzić, czyścić nikle i chromy, a ich kobiety – nie muszą nic… prawie nic… albo mogą odbyć wizytę w hotelowym SPA.


Na tych, co zabawią tu chwilę dłużej, czeka wieczorne grillowanie, a w letnie piątkowe wieczory – Wakacyjna Scena Bluesa. W wakacyjne piątki będą się tu odbywać ciekawe koncerty połączone z jam sessions. Usłyszeć będzie można znane zespoły i nowe brzmienia, zawsze doskonała atmosfera.


Tym, którzy zdecydują się pozostać na nocleg, hotel „Zajazd Piastowski” przygotował w swojej ofercie atrakcyjne pakiety pobytowe.

Miejsce spotkań i odpoczynku dla motocyklistów w Zajeździe Piastowskim rusza już1 maja. Na otwarcie specjalny koncert – o godzinie 18.30 wystąpi zespół Kakofonia Blues Band. Wstęp wolny.

Początki zespołu Kakofonia Blues Band sięgają legendarnych już bluesowych jam sessions w lubelskim Grolsch Pubie. Pewnego dnia na scenie zebrało się kilku doświadczonych muzyków m.in. z zespołów Adam Blues Band, 2DniPo i Jam Session Band. Zaiskrzyło i bez żadnego przygotowania zagrali znakomity koncert. Idąc za ciosem, postanowili założyć zespół i zaczęli wspólnie występować. Ich koncerty oparte są o mniej i bardziej znane standardy bluesowe, choć pojawiają się też i rodzime nuty. Zespół narodził się podczas jam session, dlatego też istotnym elementem ich koncertów są niebanalne improwizacje, dzięki którym każdy koncert jest inny i niepowtarzalny.

Skład zespołu:

Włodzimierz Gajda: gitara basowa i śpiew
Paweł Kowalczyk: gitara elektryczna i śpiew
Marcin Matosz: perkusja
Waldemar Mianowany: instrumenty klawiszowe
Tomasz Żurek: gitara elektryczna

 

Tekst: Zajazd Piastowski

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę