Bluesowo dla motocyklistów

Słońce przebija się w końcu przez chmury, na drogach zagościły już na dobre motocykle. Dla właścicieli stalowych rumaków to upragniony powrót do siodła! Zajazd Piastowski w tym sezonie uruchamia miejsce spotkań i odpoczynku dla wielbicieli stalowych rumaków odwiedzających Kazimierz Dolny. Na otwarcie - Kakofonia Blues Band.

Hotel „Zajazd Piastowski” w Kazimierzu Dolnym od tego sezonu otwiera swoje podwoje dla wielbicieli stalowych rumaków odwiedzających Kazimierz Dolny. Od maja zaczyna tu działać ogródkowy bar serwujący w menu smaczne dania, przekąski i napoje. W słoneczne południe mężczyźni mogą tu przy dźwiękach muzyki dobiegającej z baru swobodnie gawędzić, czyścić nikle i chromy, a ich kobiety – nie muszą nic… prawie nic… albo mogą odbyć wizytę w hotelowym SPA.


Na tych, co zabawią tu chwilę dłużej, czeka wieczorne grillowanie, a w letnie piątkowe wieczory – Wakacyjna Scena Bluesa. W wakacyjne piątki będą się tu odbywać ciekawe koncerty połączone z jam sessions. Usłyszeć będzie można znane zespoły i nowe brzmienia, zawsze doskonała atmosfera.


Tym, którzy zdecydują się pozostać na nocleg, hotel „Zajazd Piastowski” przygotował w swojej ofercie atrakcyjne pakiety pobytowe.

Miejsce spotkań i odpoczynku dla motocyklistów w Zajeździe Piastowskim rusza już1 maja. Na otwarcie specjalny koncert – o godzinie 18.30 wystąpi zespół Kakofonia Blues Band. Wstęp wolny.

Początki zespołu Kakofonia Blues Band sięgają legendarnych już bluesowych jam sessions w lubelskim Grolsch Pubie. Pewnego dnia na scenie zebrało się kilku doświadczonych muzyków m.in. z zespołów Adam Blues Band, 2DniPo i Jam Session Band. Zaiskrzyło i bez żadnego przygotowania zagrali znakomity koncert. Idąc za ciosem, postanowili założyć zespół i zaczęli wspólnie występować. Ich koncerty oparte są o mniej i bardziej znane standardy bluesowe, choć pojawiają się też i rodzime nuty. Zespół narodził się podczas jam session, dlatego też istotnym elementem ich koncertów są niebanalne improwizacje, dzięki którym każdy koncert jest inny i niepowtarzalny.

Skład zespołu:

Włodzimierz Gajda: gitara basowa i śpiew
Paweł Kowalczyk: gitara elektryczna i śpiew
Marcin Matosz: perkusja
Waldemar Mianowany: instrumenty klawiszowe
Tomasz Żurek: gitara elektryczna

 

Tekst: Zajazd Piastowski

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę