Blues w Zajeździe Piastowskim

Ci, którzy piątkowe popołudnie postanowili spędzić na koncercie bluesowym w Zajeździe Piastowskim, z pewnością nie mają powodów do narzekań. Artyści występujący tu w ramach Wakacyjnej Sceny Bluesa dostarczyli publiczności niezapomnianych wrażeń.

Zaczęło się od mocnego uderzenia: blues podszywany rockiem w wykonaniu grupy Deluxe sprawił, że każda minuta spędzona na koncercie przynosiła głębokie, muzyczne doznania. Po ponad godzinnym dozowaniu mocnych brzmień przyszła pora na kojący, delikatny blues w wykonaniu Romka Puchowskiego.

Zespół Deluxe złożony z pięciu muzyków zaprezentował szeroki wachlarz umiejętności nie tylko muzycznych, ale i… akrobatycznych. Solowe partie wykonywane na różnych instrumentach wymagały nie lada zręczności, co wzbudzało entuzjazm wśród zgromadzonej publiczności. Gdy jeden z gitarzystów wskoczył na stojące w pobliżu krzesło i na nim wykonał swoją część utworu, było pewne, że grupa podbiła serca gości przybyłych do Zajazdu Piastowskiego.

Dla tych, którzy chcieliby doświadczyć przygody z bluesem mamy dobrą wiadomość – już za dwa tygodnie, w piątek 18 lipca w Zajeździe Piastowskim odbędzie się kolejny koncert w ramach Wakacyjnej Sceny Bluesa, na którym wystąpią: Murphy Blues i Adam Blues Band.

 

Tekst, foto i wideo: Katarzyna Gurmińska

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę