Blues w Zajeździe Piastowskim

Ci, którzy piątkowe popołudnie postanowili spędzić na koncercie bluesowym w Zajeździe Piastowskim, z pewnością nie mają powodów do narzekań. Artyści występujący tu w ramach Wakacyjnej Sceny Bluesa dostarczyli publiczności niezapomnianych wrażeń.

Zaczęło się od mocnego uderzenia: blues podszywany rockiem w wykonaniu grupy Deluxe sprawił, że każda minuta spędzona na koncercie przynosiła głębokie, muzyczne doznania. Po ponad godzinnym dozowaniu mocnych brzmień przyszła pora na kojący, delikatny blues w wykonaniu Romka Puchowskiego.

Zespół Deluxe złożony z pięciu muzyków zaprezentował szeroki wachlarz umiejętności nie tylko muzycznych, ale i… akrobatycznych. Solowe partie wykonywane na różnych instrumentach wymagały nie lada zręczności, co wzbudzało entuzjazm wśród zgromadzonej publiczności. Gdy jeden z gitarzystów wskoczył na stojące w pobliżu krzesło i na nim wykonał swoją część utworu, było pewne, że grupa podbiła serca gości przybyłych do Zajazdu Piastowskiego.

Dla tych, którzy chcieliby doświadczyć przygody z bluesem mamy dobrą wiadomość – już za dwa tygodnie, w piątek 18 lipca w Zajeździe Piastowskim odbędzie się kolejny koncert w ramach Wakacyjnej Sceny Bluesa, na którym wystąpią: Murphy Blues i Adam Blues Band.

 

Tekst, foto i wideo: Katarzyna Gurmińska

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

Hotel Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2022. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę