La voix noire et au costume blanc

We Francji określono ją jako la voix noire et au costume blanc – czarny głos w kostiumie. W piątek 29 sierpnia na Wakacyjnej Scenie Bluesa w hotelu „Zajazd Piastowski” w Kazimierzu Dolnym wystąpi Magda Piskorczyk.

Wakacyjna Scena Bluesa to propozycja dla miłośników muzyki bluesowej odpoczywających w Kazimierzu. Podczas ostatniego sierpniowego koncertu przed kazimierską publicznością wystąpi la voix noire et au costume blanc – czarny głos w kostiumie – Magda Piskorczyk. Obdarzona dojrzałym, niskim czarnym głosem artystka jest laureatką wielu nagród, jest między innymi dwukrotną półfinalistką międzynarodowego konkursu IBC w Memphis i siedmiokrotną Wokalistką Roku przez czytelników kwartalnika "Twój Blues". Na swoim koncie ma 6 płyt, które nagrała m.in. z Michałem Urbaniakiem i szwedzkim wokalistą i gitarzystą Slidin' Slimem.

Magda Piskorczyk prezentuje Afro Groove – wielobarwne, dynamiczne i bardzo osobiste połączenie muzyki o korzeniach afroamerykańskich (soul, blues, jazz, funk) z rytmami i melodiami etnicznymi, zwłaszcza zachodnio-afrykańskimi.       

W piątek 29 sierpnia na Wakacyjnej Scenie bluesa Magda Piskorczyk (wokal, gitara akustyczna i basowa, instrumenty perkusyjne, aranżacje i kompozycje) wystąpi wraz z zespołem w składzie: Aleksandra Siemieniuk (gitara dobro, akustyczna i elektryczna) i Bartosz Kazek (perkusja i instrumenty perkusyjne). Początek koncertu godzina 19.00. Wstęp wolny.

 

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

Hotel Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2022. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę