La voix noire et au costume blanc

We Francji określono ją jako la voix noire et au costume blanc – czarny głos w kostiumie. W piątek 29 sierpnia na Wakacyjnej Scenie Bluesa w hotelu „Zajazd Piastowski” w Kazimierzu Dolnym wystąpi Magda Piskorczyk.

Wakacyjna Scena Bluesa to propozycja dla miłośników muzyki bluesowej odpoczywających w Kazimierzu. Podczas ostatniego sierpniowego koncertu przed kazimierską publicznością wystąpi la voix noire et au costume blanc – czarny głos w kostiumie – Magda Piskorczyk. Obdarzona dojrzałym, niskim czarnym głosem artystka jest laureatką wielu nagród, jest między innymi dwukrotną półfinalistką międzynarodowego konkursu IBC w Memphis i siedmiokrotną Wokalistką Roku przez czytelników kwartalnika "Twój Blues". Na swoim koncie ma 6 płyt, które nagrała m.in. z Michałem Urbaniakiem i szwedzkim wokalistą i gitarzystą Slidin' Slimem.

Magda Piskorczyk prezentuje Afro Groove – wielobarwne, dynamiczne i bardzo osobiste połączenie muzyki o korzeniach afroamerykańskich (soul, blues, jazz, funk) z rytmami i melodiami etnicznymi, zwłaszcza zachodnio-afrykańskimi.       

W piątek 29 sierpnia na Wakacyjnej Scenie bluesa Magda Piskorczyk (wokal, gitara akustyczna i basowa, instrumenty perkusyjne, aranżacje i kompozycje) wystąpi wraz z zespołem w składzie: Aleksandra Siemieniuk (gitara dobro, akustyczna i elektryczna) i Bartosz Kazek (perkusja i instrumenty perkusyjne). Początek koncertu godzina 19.00. Wstęp wolny.

 

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę