Filmowcy znów zawitają do Kazimierza

W najbliższych dniach w Kazimierzu Dolnym znów pojawią się filmowcy. W Miasteczku powstaną kolejne sceny do serialu „W rytmie serca”.

Serial „W rytmie serca” produkowany przez Telewizję Polsat ma już swoich stałych fanów, którzy niecierpliwie wyczekują kolejnych odcinków, zastanawiając się nad dalszym losem ulubionych bohaterów. Niewątpliwym atutem serialu jest miejsce, w którym toczy się jego akcja, czyli Kazimierz Dolny.

Ekipa filmowców gości w Miasteczku kilka razy w roku. I jest to wspaniała przygoda zarówno dla aktorów czy samej ekipy, jak i dla turystów, którzy na żywo mogą podejrzeć jak powstaje serial. No i oczywiście zawsze jest szansa na zdjęcie z ulubionym aktorem czy aktorką...

Tym razem filmowcy zagoszczą w Kazimierzu dwa dni: 12 i 13 grudnia. Ujęcia kręcone będą w stałych miejscach, m.in. na rynku czy na ulicy Senatorskiej. Jakich aktorów tym razem będziemy mogli zobaczyć w Miasteczku? Dariusza Toczka, Marię Dębską, Filipa Bobka i Michalinę Sosnę.

Obecnie telewidzowie oglądają piąty sezon serialu. Zdjęcia, które w najbliższych dniach powstaną w Kazimierzu, zobaczymy jeszcze w tym sezonie. Choć nie tylko. Nieoficjalnie mówi się o tym, że Telewizja Polsat już zdecydowała, że powstanie kolejny, szósty już sezon serialu „W rytmie serca”. Jednak doniesienia te nie są potwierdzone. Jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się już niebawem.

Skomentuj


Mapa

Zabytki

Rynek


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę