W upale, ale zawsze w rytmie serca

zobacz więcej (19)

Przez cały tydzień w Kazimierzu Dolnym powstają sceny do kolejnego sezon serialu „W rytmie serca”. Choć żar leje się z nieba, ekipa filmowa pracuje pełną parą.

Od poniedziałku w nadwiślańskim Miasteczku kręcone są sceny do serialu „W rytmie serca”. I choć Telewizja Polsat nadal nie wydała oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, wszystko wskazuje na to, że jesienią serial znów pojawi się na antenie. Czy będzie on emitowany tak jak do tej pory, w każdą niedzielę? Nie wiadomo. Pewne natomiast jest to, że jego akcja toczyć się będzie, tak jak w poprzednich sezonach, w Kazimierzu Dolnym.

Tym razem zobaczymy na ekranie letni Kazimierz. Pogoda filmowców nie oszczędza, jednak mimo uciążliwych upałów, praca na planie wre.

Zdjęcia powstają m.in. na rynku, na ulicach: Senatorskiej, Klasztornej, Sadowej i Góry, nad Wisłą, w SARPie, w kawiarni Rozmaitości oraz na dziedzińcu kazimierskiego zamku, gdzie kręcono sceny koncertu Kiry. Tu w postać artystki wcieliła się Julia Wróblewska, aktorka znana między innymi z filmu „Tylko mnie kochaj” czy serialu „M jak miłość”. W ruinach zamku oprócz ekipy filmowców w zdjęciach wzięło udział kilkudziesięciu młodych statystów, kazimierzaków, ale nie tylko... Co ich skusiło?

- To fajna przygoda, móc zobaczyć, jak powstają poszczególne sceny do serialu – mówi jedna ze statystek. – Poza tym możemy spotkać się z aktorami, podejrzeć, jak pracują. Ja jestem zachwycona!

Podczas czerwcowych zdjęć w Kazimierzu pojawili się także stali bohaterowie serialu na czele z Barbarą Kurdej-Szatan, Mateuszem Damięckim, Elżbietą Romanowską i Dariuszem Toczkiem. A dodatkowo w nowych odcinkach pojawi się Arkadiusz Smoleński, czyli Bartek z "M jak miłość". Prawdopodobnie ta postać dołączy do obsady na stałe. Jaką rolę odegra? Przekonamy się już niebawem.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę