Walentynki 2019 w Kazimierzu Dolnym

Skomentuj (3)

Kazimierz Dolny uważany jest za jedno z najbardziej romantycznych polskich miasteczek. Jeżeli szukasz idealnego miejsca na walentynki, zabierz swoją drugą połówkę właśnie tutaj. Kazimierscy hotelarze i właściciele obiektów noclegowych nie zapominają o zakochanych – niżej prezentujemy oferty pobytowe na walentynki 2019.

Bliską sercu osobę można zabrać do klimatycznego hotelu Dwa Księżyce, w którym przygotowano walentynkowy pakiet pobytowy obowiązujący pomiędzy 15 a 17 lutego. Do wyboru są dwa warianty – z jednym lub dwoma noclegami. Oprócz tego cena obejmuje inne atrakcje: romantyczną kolację przy świecach z walentynkowym menu czy udział w zabawie z DJ-em. Można również zdecydować się na masaż, jest to dodatkowo płatna opcja, wymagająca wcześniejszej rezerwacji.

Szukając hotelu, który jest nie tylko komfortowy, ale i położony w uroczym miejscu, warto zwrócić uwagę na Pensjonat Kazimierski. Znajduje się niedaleko nadwiślańskiej promenady, świetnie nadającej się na spacer we dwoje. Walentynkowa oferta obejmuje dwie opcje pobytowe – trzydniową (od 15 do 17 lutego) oraz czterodniową (od 14 do 17 lutego). W cenę wliczono też śniadania w formie bufetu, kolację przy świecach, nieograniczony dostęp do Strefy Relaksu z saunami i jacuzzi oraz udział w zajęciach „joga śmiechu”. Podstawowy pakiet można wzbogacić o dodatkowo płatne atrakcje.

Hotel Kazimierzówka Wellenss & Spa *** oferuje walentynkowy pobyt w terminie 15-17 lutego. W cenie pakietu uwzględniono noclegi ze śniadaniem, romantyczną kolację oraz możliwość korzystania z jacuzzi, sauny i strefy relaksu. Oprócz tego walentynkowi goście Hotelu Kazimierzówka otrzymają dziesięcioprocentowy rabat na wybrane zabiegi na twarz i ciało oraz na masaże.

Podczas walentynkowego weekendu można skorzystać również z oferty Nocy i Dni. Na gości czekają wygodne pokoje dwuosobowe oraz dwupokojowy apartament, gdzie z okazji święta zakochanych będzie czekać bukiet róż i butelka wina. Sam dom usytuowany jest na wzgórzu, z którego roztacza się przepiękny, niezwykle romantyczny widok na Kazimierz.

Walentynki można spędzić też w Gościńcu Basia, gdzie przygotowano trzydniowy pakiet walentynkowy. Cena zawiera noclegi ze śniadaniami oraz romantyczną kolację przy świecach. W pokojach znajdą się romantyczne akcenty: płatki róż, świece i bukiety kwiatów.

Jeżeli na walentynki potrzebujesz tylko wygodnego apartamentu, a resztę chcesz zorganizować we własnym zakresie, Studio-Noclegi będzie dobrym wyborem. Na gości czekają przytulne pokoje z dobrze wyposażonymi aneksami kuchennymi i łazienkami. Apartament leży blisko Rynku, dotrzesz tam na piechotę w ciągu dziesięciu minut!

Austeria Kazimierska oferuje dwa pakiety walentynkowe – rozszerzony i premium. Cena pierwszego zawiera dwa noclegi w pokoju dwuosobowym wraz ze śniadaniem oraz romantyczną kolację z winem. Cena oferty premium uwzględnia noclegi w pokoju o podwyższonym standardzie,  udekorowanym różami i świecami, oraz oczywiście walentynkową kolację.

Chcesz spędzić walentynki w magicznym miejscu? Willa Ima zaprasza! Oferta obejmuje dwa terminy pobytowe: 15-17 lutego oraz 16-17 lutego. W cenę wliczono noclegi ze śniadaniami i kolację. Oprócz tego w programie pobytu znalazł się koncert, puszczanie lampionów z życzeniami oraz kolacja przy świecach i dzban piwnego grzańca.

Na Walentynki zaprasza także Knajpa Artystyczna, która w specjalnym artystycznym menu na walentynki oferuje "Wszystkie kolory miłości". Co to takiego? Warto sprawdzić u źródła. Od 14 lutego do 16 lutego będzie otwarte do 21.00.

UWAGA! Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w zakładce Walentynki 2019. W treści newsa opisano najciekawsze walentynkowe oferty. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, aby jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

 • panna Zocha
  Po cóześta kawaliry, przyśli?
  O-jo-jo-joj do!
  Moja izba nie po wasyj myśli,
  • córka Zosi
   Już mi się do prawdy panieństwo sprzykrzyło
   Wyszłabym za dziada żeby się trafiło

   Łoj córuś, łoj córuś, nie wychodź za dziada
   Ni na dzień, ni na noc łon ci się nie nada
  • pijany znad Grodarza
   Masz pecha, ale mamuś będzie rada. W Kazimierzu młodzieńcy gładcy i bogaci

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę