Tysiąc książek dla GZS!

Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym bierze udział w konkursie organizowanym przez Empik. Do wygrania jest aż tysiąc książek! Głosuj i Ty, pomóż wygrać książki do szkolnej biblioteki.

Ruszyła kolejna edycja akcji „Tysiąc powodów, by czytać” organizowanej przez Empik. Jej celem jest zapełnienie bibliotecznych półek. W konkursie bierze udział także Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym.

- Pomóż nam wygrać 1000 książek dla biblioteki szkolnej. Głosuj codziennie i spełnij marzenia dzieci – czytamy na szkolnym profilu na jednym z portali społecznościowych. - Pobierz darmową aplikację Empik na swój telefon, zarejestruj się i dołącz do "mój empik". Na głównej stronie aplikacji znajdziesz informację o konkursie. Wybierz "Szkoły powyżej 120 uczniów" i w wyszukiwarkę wpisz „Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego”, „Kazimierz” lub kod pocztowy 24-120. Głosuj na naszą szkołę!!!

W poprzedniej edycji konkursu wzięło udział 400 szkół podstawowych z całej Polski. W trwającym trzy tygodnie głosowaniu oddano ponad 560 tysięcy głosów. Każda z 12 zwycięskich szkół otrzymała po 1000 wybranych przez siebie książek.

- Przystępując do programu lojalnościowego Mój Empik, otrzymujesz wiele benefitów, jednak to nie tylko korzyści dla Ciebie, to także Twój wkład w rozwój czytelnictwa dzieci – piszą organizatorzy akcji. - Pamiętaj, że każdy zakup z Moim Empikiem przyczynia się do zapełnienia regałów w bibliotekach szkolnych. Co roku 10 podstawówek wyłonionych w konkursie "Tysiąc powodów, by czytać" otrzymuje po tysiąc wybranych przez siebie nowych książek. To nasza wspólna akcja promująca czytelnictwo w Polsce.

Głosować można codziennie, do 28 listopada 19r. włącznie.

Skomentuj


Mapa

Oświata

szkoła


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Długi Weekend majowy 2021 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę