Tysiąc książek dla GZS!

Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym bierze udział w konkursie organizowanym przez Empik. Do wygrania jest aż tysiąc książek! Głosuj i Ty, pomóż wygrać książki do szkolnej biblioteki.

Ruszyła kolejna edycja akcji „Tysiąc powodów, by czytać” organizowanej przez Empik. Jej celem jest zapełnienie bibliotecznych półek. W konkursie bierze udział także Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym.

- Pomóż nam wygrać 1000 książek dla biblioteki szkolnej. Głosuj codziennie i spełnij marzenia dzieci – czytamy na szkolnym profilu na jednym z portali społecznościowych. - Pobierz darmową aplikację Empik na swój telefon, zarejestruj się i dołącz do "mój empik". Na głównej stronie aplikacji znajdziesz informację o konkursie. Wybierz "Szkoły powyżej 120 uczniów" i w wyszukiwarkę wpisz „Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego”, „Kazimierz” lub kod pocztowy 24-120. Głosuj na naszą szkołę!!!

W poprzedniej edycji konkursu wzięło udział 400 szkół podstawowych z całej Polski. W trwającym trzy tygodnie głosowaniu oddano ponad 560 tysięcy głosów. Każda z 12 zwycięskich szkół otrzymała po 1000 wybranych przez siebie książek.

- Przystępując do programu lojalnościowego Mój Empik, otrzymujesz wiele benefitów, jednak to nie tylko korzyści dla Ciebie, to także Twój wkład w rozwój czytelnictwa dzieci – piszą organizatorzy akcji. - Pamiętaj, że każdy zakup z Moim Empikiem przyczynia się do zapełnienia regałów w bibliotekach szkolnych. Co roku 10 podstawówek wyłonionych w konkursie "Tysiąc powodów, by czytać" otrzymuje po tysiąc wybranych przez siebie nowych książek. To nasza wspólna akcja promująca czytelnictwo w Polsce.

Głosować można codziennie, do 28 listopada 19r. włącznie.

Skomentuj


Mapa

Oświata

szkoła


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia...
Szukasz noclegu w ustronnym miejscu? Chcesz odpocząć z dala od tłumu ludzi, zgiełku miasta, w zacisznej okolicy lub na łonie przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę obiektów...
Pokaż stopkę