Tryptyk Dziadowski Sylwka Doraczyńskiego

zobacz więcej (8)

Przez cały weekend w piwnicach Knajpy Artystycznej oglądać można wystawę zdjęć Sylwestra Doraczyńskiego zatytułowaną „Tryptyp Dziadowski”. Wystawa została zorganizowana w ramach Zimiernikejszyn 2017.

Kolejna edycja Zimierrnikejszyn trwa w najlepsze. Jednym z punktów w programie pierwszego dnia imprezy była wystawa zdjęć Sylwka Doraczyńskiego. Na prezentowanych w Art Lochu – piwnicach Knajpy Artystycznej fotografiach możemy zobaczyć twarze członków grupy Dziady Kazimierskie oraz publiczności licznie przybywającej na ich koncerty. 

- Do stworzenia tej wystawy zaanimował mnie Włodek – mówi Sylwester Doraczyński. – Wymyśliłem więc, że poświęcę ją Dziadom Kazimierskim. Fotografie ukazują trzy różne koncerty „dziadowskie”: dwa z Kazimierza i jeden warszawski. Zachęcam do jej oglądania, myślę, że warto.

Czarno-białe fotografie składające się na „Tryptyp Dziadowski” możemy oglądać podczas trwania Zimiernikejszyn i potem aż do 5 lutego.
Program tegorocznej imprezy jest bogaty w różnorodne i ciekawe wydarzenia. Co jeszcze przed nami?

Pełny program Zimiernikejszyn 2017 można zobaczyć tutaj.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

KNAJPA ARTYSTYCZNA


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2020. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2020 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę