Święta Wielkanocne 2019. Spędź je w Kazimierzu Dolnym

Skomentuj (1)

Świąteczne wyjazdy cieszą się coraz większą popularnością – dlatego zachęcamy, by zbliżającą się Wielkanoc spędzić w naszym mieście! Kazimierz Dolny w szacie ze świeżych, zielonych listków nie ma sobie równych, a miejscowi hotelarze prześcigają się w wielkanocnych ofertach pobytowych.

Hotel Dwa Księżyce leży niedaleko wiślanej promenady – ale lokalizacja nie jest tu jedynym atutem. Dla osób poszukujących komfortowego, wielkanocnego wypoczynku przygotowano świąteczny pakiet, który obejmuje pięciodniowy pobyt od 19 do 23 kwietnia. W jego cenę wliczono nie tylko tak podstawowe kwestie jak nocleg i wyżywienie, ale również dodatkowe atrakcje. Goście Dwóch Księżyców będą mogli wspólnie ozdobić pisanki i wziąć udział w przejażdżce po mieście, która zakończy się piknikiem. Natomiast dzieci na pewno chętnie zamienią się w poszukiwaczy czekoladowego zająca!

W czterogwiazdkowym hotelu Pensjonat Kazimierski również można spędzić wspaniałe Święta Wielkanocne. Wpływ na to na pewno będzie miała doskonała kuchnia i spacery po klimatycznych uliczkach miasteczka. Oferta specjalna obejmuje dni od 19 do 22 kwietnia, a w jej cenę wliczają się noclegi oraz wykwintne wyżywienie – w tym również uroczyste świąteczne posiłki w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocy. Oprócz tego w sobotę w każdym pokoju na gości czekać będzie koszyczek, z którym można pójść do kościoła, by wziąć udział w święceniu pokarmów.

Villa Monika kusi domową kuchnią, przypominającą smaki dzieciństwa, pysznymi ciastami, rodzinną atmosferą i spotkaniami przy świątecznym stole. Wielkanocny pakiet pobytowy obejmuje tam dni od 20 do 23 kwietnia oraz ciekawy program z atrakcjami. Na gości czekać będzie między innymi śniadanie wielkanocne i uroczysta obiadokolacja przy świecach, a poza tym także przejażdżka bryczkami po mieście i okolicy.

Na wielkanocny wypoczynek zaprasza także Kwaskowa.pl. Oferta pobytowa obejmuje noclegi i uroczyste posiłki świąteczne oraz wiele atrakcji dla gości. W Kwaskowej będzie można wziąć udział we wspólnym malowaniu pisanek, ognisku z kiełbaskami i w wieczorach kominkowych. Na osoby spędzające Wielkanoc w pensjonacie czeka również „inne” zwiedzanie Kazimierza Dolnego oraz słynny śmigus-dyngus – tradycyjnie urządzany na Dużym Rynku.

Szukając wielkanocnych noclegów z wyżywieniem w Kazimierzu Dolnym warto sprawdzić ofertę Domu Dziennikarza. Pobyt obejmuje dni od 20 do 22 kwietnia, a cena uwzględnia nocleg w pokoju 2-osobowym, dwie obiadokolacje oraz dwa uroczyste świąteczne śniadania.

Willa Izabela położona jest w centrum miasta, przy uliczce biegnącej od Rynku wzdłuż Góry Trzech Krzyży. Na gości czekają tu przytulne pokoje z łazienkami oraz apartament z aneksem kuchennymi i elektrycznym kominkiem. Osoby, które spędzą tam Święta Wielkanocne, mogą liczyć na przepiękne widoki, dogodną lokalizację oraz cieszyć się miłą atmosferą podczas wypoczynku.

Rodzinny klimat – to obiecują swoim gościom właściciele Gościńca Basia. Na przyjezdnych czeka przepyszna domowa kuchnia, której można będzie spróbować podczas Świąt Wielkanocnych. Pakiet obejmuje cztery noclegi oraz wyżywienie, w tym postny bufet w Wielki Piątek oraz uroczyste wielkanocne śniadanie z tradycyjnymi potrawami. Na pewno dużą atrakcję stanowić będzie sobotnia przejażdżka dorożką do kościoła na tradycyjne święcenie pokarmów – każda rodzina otrzyma od gospodarzy koszyczek ze święconką.

Podczas Wielkanocy w Villi Prezydent panować będzie rodzinna atmosfera, wzbogacona zapachami i smakami domowej kuchni. Na gości czeka 5-dniowy pakiet pobytowy w terminie od 19 do 23 kwietnia, obejmujący noclegi i wyżywienie. Wśród oferowanych w Villi Prezydent świątecznych atrakcji znalazło się warsztaty prowadzone przez artystki ludowe, podczas których można będzie własnoręcznie zrobić palmę, pisankę i inne dekoracje. Z kolei na poniedziałek zaplanowano wieczorne ognisko z kiełbaskami i grzanym winem. A to jeszcze nie koniec miłych niespodzianek – nocleg z poniedziałku na wtorek oraz wtorkowe śniadanie właściciele oferują gratis!

Osoby, które szukają miejsca na rodzinne świętowanie, znajdą je w Hotelu Kazimierzówka Wellness & SPA. Oferowany tam pakiet obejmuje pobyt w dniach 19-22 kwietnia, a w jego cenę wliczono noclegi oraz wyżywienie – oczywiście wraz z uroczystymi świątecznymi posiłkami. Oprócz tego w sobotę goście otrzymają koszyczki wielkanocne, a w niedzielę zostanie zorganizowane szukanie zajączka wielkanocnego. Przez cały pobyt będzie można korzystać z sauny, łaźni i jacuzzi, warto zapoznać się też z ofertą masaży i zabiegów na twarz i ciało. Gdy rodzice będą się relaksować, dzieci miło spędzą czas na placu zabaw lub w bawialni z mnóstwem gier, puzzli, kolorowanek i zabawek!

Rajchertówka to zabytkowy dworek z malowniczym ogrodem, który wiosną zachwyca wszystkich gości. O uroku tego miejsca można będzie przekonać się także podczas Świąt Wielkanocnych – ośrodek oferuje bowiem pakiet pobytowy, obejmujący noclegi od 19 do 23 kwietnia oraz pełne wyżywienie. Podczas uroczystego niedzielnego śniadania wielkanocnego na świątecznym stole zagoszczą tradycyjne dania kuchni polskiej.

UWAGA! Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w dziale Wielkanoc 2019. W treści artykułu opisano najciekawsze oferty wielkanocne. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, aby jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • singel Edek
    Oferta hotelarzy z nachalną odezwą "..spędź je...".Zapraszamy, proponujemy, a może tak do nas... to już uwłaczająca i poniżające. Mnie tam nie będzie

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę