Aktualności dla "gdzie na wielkanoc"

Świąteczne wyjazdy cieszą się coraz większą popularnością – dlatego zachęcamy, by zbliżającą się Wielkanoc spędzić w naszym mieście! Kazimierz Dolny w szacie ze świeżych, zielonych listków nie ma sobie równych, a miejscowi hotelarze prześcigają się w wielkanocnych ofertach pobytowych.

To nie żart – w tym roku Święta Wielkanocne przypadają 1 kwietnia. Jeśli więc chcesz spędzić je w Kazimierzu Dolnym, już teraz rozejrzyj się za ofertami pobytowymi. Właściciele obiektów noclegowych w naszym mieście już mają interesujące propozycje na Wielkanoc.

Zdecydowaliście się spędzić Święta Wielkanocne w Kazimierzu? Sprawdźcie więc, jak zaplanować czas – gdzie pójść i co zobaczyć. Pomoże w tym nasze najnowsze zestawienie wydarzeń.

Tegoroczne Święta Wielkanocne przypadają na połowę kwietnia. Możemy więc spodziewać się pełnego rozkwitu wiosny. A czy jest lepsze miejsce, by cieszyć się słońcem i świąteczną atmosferą niż nasze miasto? Postarają się o to właściciele kazimierskich hoteli, pensjonatów i pokoi gościnnych, którzy przygotowali wyjątkowe oferty pobytowe na Wielkanoc 2017.

Wielkanoc poza domem to coraz częstszy sposób na spędzenie tych wiosennych świąt. Zapraszamy więc do Kazimierza Dolnego – miasta, gdzie zawsze panuje wyjątkowa atmosfera.

Coraz więcej osób decyduje się na to, by Święta Wielkanocne spędzić poza domem. Planując wielkanocne wyjazdy, warto wziąć pod uwagę Kazimierz Dolny, gdzie nie brakuje ciekawych ofert.

Zbliżające się Święta Wielkanocne, mogą być świetną okazją do wiosennego wypoczynku w Kazimierzu Dolnym. Miasteczko na pewno zachwyci budzącą się do życia przyrodą i niezwykłą świąteczną atmosferą. Zapraszamy!

Tegoroczne Święta Wielkiej Nocy wypadają pod koniec kwietnia. Jest więc szansa, że wiosna zdąży nadejść. Długie świąteczne spacery, kawa na świeżym powietrzu oraz niepowtarzalna atmosfera miejsca - tak mogą wyglądać Wasze święta. W Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

Wesołych Świąt!

Życzymy wszystkim naszym Czytelnikom zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego strażackiego śmigusa - dyngusa po kazimiersku, z fantazją! Redakcja
Pokaż stopkę