Aktualności dla "wielkanoc poza domem"

Świąteczne wyjazdy cieszą się coraz większą popularnością – dlatego zachęcamy, by zbliżającą się Wielkanoc spędzić w naszym mieście! Kazimierz Dolny w szacie ze świeżych, zielonych listków nie ma sobie równych, a miejscowi hotelarze prześcigają się w wielkanocnych ofertach pobytowych.

Zdecydowaliście się spędzić Święta Wielkanocne w Kazimierzu? Sprawdźcie więc, jak zaplanować czas – gdzie pójść i co zobaczyć. Pomoże w tym nasze najnowsze zestawienie wydarzeń.

Tegoroczne Święta Wielkanocne przypadają na połowę kwietnia. Możemy więc spodziewać się pełnego rozkwitu wiosny. A czy jest lepsze miejsce, by cieszyć się słońcem i świąteczną atmosferą niż nasze miasto? Postarają się o to właściciele kazimierskich hoteli, pensjonatów i pokoi gościnnych, którzy przygotowali wyjątkowe oferty pobytowe na Wielkanoc 2017.

Wielkanoc poza domem to coraz częstszy sposób na spędzenie tych wiosennych świąt. Zapraszamy więc do Kazimierza Dolnego – miasta, gdzie zawsze panuje wyjątkowa atmosfera.

Zbliżające się Święta Wielkanocne, mogą być świetną okazją do wiosennego wypoczynku w Kazimierzu Dolnym. Miasteczko na pewno zachwyci budzącą się do życia przyrodą i niezwykłą świąteczną atmosferą. Zapraszamy!

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkiej Nocy! Wiele osób zastanawia się nad tym, w jaki sposób spędzić ten wyjątkowy czas. Proponujemy przyjazd do Kazimierza Dolnego - przepełnionego świąteczną, radosną atmosferą.

Pokaż stopkę