Co wyjdzie spod igły krawca Nitmana?

Piosenka i humor żydowski to propozycja dla wszystkich, którzy zechcą 31 maja o godzinie 18.00 zajrzeć do kazimierskiej Synagogi. W programie „Spod igły krawca Nitmana” wystąpi kabaret Hola Hola i zespół Chmielnikers.

Spod igły krawca Nitmana to spora dawka humoru nie tylko żydowskiego, ale również prezentującego klasykę sceny kabaretowej okresu międzywojennego okraszona muzyką i piosenką. Przed kazimierską publicznością wystąpi kabaret Hola Hola oraz znany już w Miasteczku świętokrzyski zespół Chmielnikers.

W wykonaniu Wojciecha Bilewicza i Grzegorza Bełza stanowiących główny trzon kabaretu Hola Hola zobaczymy skecze oparte na tekstach Juliana Tuwima, Mariana Hemara i Antoniego Słonimskiego. Towarzyszyć im będą śpiewane po polsku i w jidysz wyrosłe z żydowskiego folkloru muzycznego piosenki i ballady obyczajowe.

Wspaniałe piosenki i muzyka z okresu międzywojnia oraz szmoncesy i monologi, czyli inteligentny dowcip gwarantują Państwu wyśmienitą zabawę.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w budynku dawnej Synagogi, ul. Lubelska 4 codziennie w godzinach 10.00 – 18.00 lub bezpośrednio przed koncertem. Rezerwacja telefoniczna – 692 578 677 lub 81 8810 894. Ilość miejsc ograniczona. Do każdego zakupionego biletu płyta zespołu Chmielnikers - gratis.

 

Skomentuj


Mapa

Zabytki

Synagoga w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę