Sound'n'Grace na kazimierskim zamku

Już niebawem na dziedzińcu kazimierskiego zamku wystąpi chór Sound’n’Grace w towarzystwie Filipa Laty. Sprzedaż biletów trwa.

Sound’n’Grace – okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce, 20 lipca wystąpi na dziedzińcu kazimierskiego zamku. Podczas koncertu usłyszymy różnorodną muzykę: gospel, soul, r&b, jazz, funk...

- Jest to zespół, w którym każdy z wokalistów to doskonale oszlifowany diament, dzięki czemu razem tworzą bogactwo muzycznych możliwości – zapowiadają organizatorzy. – Zwykły wieczór zamienią w wyjątkowe wydarzenie, które zapadnie słuchaczom w pamięci na długo.... Ci młodzi, utalentowani artyści to grupa przyjaciół, którzy pod kierunkiem jedynego w Polsce duetu dyrygenckiego: Ani Żaczek i Kamila Mokrzyckiego od 2005 roku wspólnie realizują pasję, jaką jest dla nich muzyka.

Na kazimierskim Zamku usłyszymy, poza znanymi już hitami „100”, „Sens”, „Gdy Gwiazdka” czy „Idealnie”, wiele znakomitych piosenek. Bo jak zapowiadają organizatorzy, muzycy z Sound’n’Grace świetnie potrafią zbudować atmosferę spokoju i wyciszenia, ale także zafundować publiczności niesamowicie energetyczną, muzyczną eksplozję!

Warto dodać, że koncert zostanie poprzedzony supportem: wystąpi młodzież w powiatu puławskiego.

- Do występu w suporcie dzieciaki zostały wybrane po przesłuchaniach – czytamy w informacji prasowej. – Te które wygrały casting, wezmą udział w bezpłatnych warsztatach wokalnych prowadzonych w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki pod kierunkiem instruktorek: Dominiki Ziemnickiej Domi June i Moniki Kubiś-Arbuz.
Uczestnicy warsztatów przygotują dwa utwory, które zostaną wykonane jako support przed koncertem Sound'n'Grace. 

Jako ciekawostkę warto dodać, że nie będzie to pierwsze spotkanie artystów z Miasteczkiem. Przed nami wielki powrót! Już 20 lipca 2018 r. (piątek) o godz. 20.30 na dziedzińcu zamku w Kazimierzu Dolnym. Bilety w cenie 30 PLN są do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej lub na stronie biletyna.pl

 

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę