Śląski humor w Kazimierzu Dolnym

zobacz więcej (19)

Mimo wielu przeciwności udało się. Kabaret Młodych Panów wystąpił przed kazimierską publicznością. Była to spora dawka dobrego humoru.

„Zmiana płci”, „Monolog Górala o zakupach”, „Wizyta u teściów”, „Porady na zdrady” czy „Powrót piłkarzy” to tylko część skeczy, które mogliśmy zobaczyć podczas występu Kabaretu Młodych Panów na kazimierskim zamku. Mimo załamania pogody i odwołania piątkowego występu miniony weekend można zaliczyć do udanych. Bez wątpienia potwierdzi to publiczność, która mimo różnorodnych przeciwności pojawiła się na sobotnim kabarecie.

- Zmiana terminu występu kabaretu nie była nam na rękę, ale bardzo chcieliśmy tu być, więc nieco zmodyfikowaliśmy plany i się udało – mówi jedna z pań, zasiadających na widowni. – Warto było się pofatygować. Dawno się tak nie uśmiałam.

Recenzenci opisując poczynania Kabaretu Młodych Panów, zachwycają się „wybuchową mieszanką śląskiego, ostrego poczucia humoru, teatralnym zacięciem i społecznym komentarzem”. Te wszystkie elementy sprawiają, że każdy jeden skecz jest jedyny w swoim rodzaju, zawsze nieco inny od tego, który widzieliśmy np. w telewizji. Jest spontanicznie, zabawnie i niepowtarzalnie. Tak było również na dziedzińcu kazimierskiego zamku.

 

Fragment występu można obejrzeć na Facebooku.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę