Kabaret Młodych Panów - kto wygrał bilet?

W Kazimierzu weekend rozpocznie się od potężnej dawki dobrego humoru. Na zamku już w piątek wystąpi Kabaret Młodych Panów. Wśród publiczności pojawią się także zwycięzcy naszego konkursu!

Kabaret Młodych Panów od kilkunastu lat bawi setki tysięcy miłośników dobrego humoru. Jak zapowiadają organizatorzy, „wiecznie młodzi" Panowie, mimo swego scenicznego doświadczenia nie rezygnują z młodzieńczych żartów, energicznych protest songów, a czasem wręcz kontrowersyjnych puent. Przedstawią program znany z ich najlepszych wystąpień, realizacji telewizyjnych, jak i mniej znany, ale nie mniej zabawny.

Na taki właśnie koncert bilety w naszym konkursie wygrali:
Agnieszka Wolska
, która gdy się śmieje, dusza śpiewa, nic jej więcej nie potrzeba
i Paweł Baniowski, którego wierszyk o zaletach śmiechu wywołał uśmiech u redakcji i spowodował, że bilecik wędruje także w jego ręce.

Śmiech to mag prastary, co słońce wyczaruje
i na licu zdrowie namaluje.
Banalne? lecz skuteczne,
na długi żywot rozwiązanie
to z uśmiechem go traktowanie.


Warto o tym pamiętać. Zawsze z uśmiechem.

Zwycięzcom gratulujemy. Bilety do odbioru w Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki ul. Lubelska 12 do godziny 19.00.

Kabaret Młodych Panów na Wzgórzu Zamkowym w Kazimierzu Dolnym pojawi się już w najbliższy piątek, 10 sierpnia o godzinie 21.00. Organizatorem koncertu i fundatorem biletów w naszym konkursie jest Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki.

 

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym wydarzenia.

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2019. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2019! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę