Kabaret Młodych Panów - kto wygrał bilet?

W Kazimierzu weekend rozpocznie się od potężnej dawki dobrego humoru. Na zamku już w piątek wystąpi Kabaret Młodych Panów. Wśród publiczności pojawią się także zwycięzcy naszego konkursu!

Kabaret Młodych Panów od kilkunastu lat bawi setki tysięcy miłośników dobrego humoru. Jak zapowiadają organizatorzy, „wiecznie młodzi" Panowie, mimo swego scenicznego doświadczenia nie rezygnują z młodzieńczych żartów, energicznych protest songów, a czasem wręcz kontrowersyjnych puent. Przedstawią program znany z ich najlepszych wystąpień, realizacji telewizyjnych, jak i mniej znany, ale nie mniej zabawny.

Na taki właśnie koncert bilety w naszym konkursie wygrali:
Agnieszka Wolska
, która gdy się śmieje, dusza śpiewa, nic jej więcej nie potrzeba
i Paweł Baniowski, którego wierszyk o zaletach śmiechu wywołał uśmiech u redakcji i spowodował, że bilecik wędruje także w jego ręce.

Śmiech to mag prastary, co słońce wyczaruje
i na licu zdrowie namaluje.
Banalne? lecz skuteczne,
na długi żywot rozwiązanie
to z uśmiechem go traktowanie.


Warto o tym pamiętać. Zawsze z uśmiechem.

Zwycięzcom gratulujemy. Bilety do odbioru w Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki ul. Lubelska 12 do godziny 19.00.

Kabaret Młodych Panów na Wzgórzu Zamkowym w Kazimierzu Dolnym pojawi się już w najbliższy piątek, 10 sierpnia o godzinie 21.00. Organizatorem koncertu i fundatorem biletów w naszym konkursie jest Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki.

 

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym wydarzenia.

 

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę