Przedmaturalny bal w Koszczycu (video)

Skomentuj (3)

zobacz więcej (7)

Za sobą mają styczniowe egzaminy zawodowe. Przed nimi – matura. Jednak ten egzamin dopiero w maju. Uczniowie z Koszczyca bawili się w sobotę 6 lutego  na balu studniówkowym. Tym razem – w szkole.

Wydawało się, że studniówki na dobre już wyszły ze szkolnych murów. W hotelu Król Kazimierz po raz kolejny bawili się w minioną sobotę licealiści z I LO w Puławach.

Tymczasem uczniowie Technikum Hotelarskiego i Technikum Logistycznego w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza studniówkowego poloneza odtańczyli właśnie w szkole, gdzie na balu przedmaturalnym bawili się do białego rana.

Teraz pozostaje im już tylko oczekiwanie na wyniki styczniowych egzaminów zawodowych potwierdzających kwalifikacje w zawodzie hotelarz i logistyk oraz liczenie dni do majowych egzaminów maturalnych.

Powodzenia!

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • rew
    ...ale kto i dlaczego zabronił im się uśmiechać? To nie stypa, to studniówka!
  • Zdzisław Król
    Nareszcie ktoś ruszył po rozum do głowy, bale maturalne czy studniówki w murach szkoły to naprawdę atrakcja na która czeka się cały okres nauki. Do bali w hotelach czy restauracjach zdążą młodzi jeszcze dorosnąć czy mówiąc prościej dojrzeć. Co nie jest tez bez znaczenia jest dużo taniej. Pozdrawiam i gratuluję pomysłu.
  • pijany znad Grodarza
    Bardzo ładnie. Następnym będzie 500 +.

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę