Przedmaturalny bal w Koszczycu (video)

Skomentuj (3)

zobacz więcej (7)

Za sobą mają styczniowe egzaminy zawodowe. Przed nimi – matura. Jednak ten egzamin dopiero w maju. Uczniowie z Koszczyca bawili się w sobotę 6 lutego  na balu studniówkowym. Tym razem – w szkole.

Wydawało się, że studniówki na dobre już wyszły ze szkolnych murów. W hotelu Król Kazimierz po raz kolejny bawili się w minioną sobotę licealiści z I LO w Puławach.

Tymczasem uczniowie Technikum Hotelarskiego i Technikum Logistycznego w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza studniówkowego poloneza odtańczyli właśnie w szkole, gdzie na balu przedmaturalnym bawili się do białego rana.

Teraz pozostaje im już tylko oczekiwanie na wyniki styczniowych egzaminów zawodowych potwierdzających kwalifikacje w zawodzie hotelarz i logistyk oraz liczenie dni do majowych egzaminów maturalnych.

Powodzenia!

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • rew
    ...ale kto i dlaczego zabronił im się uśmiechać? To nie stypa, to studniówka!
  • Zdzisław Król
    Nareszcie ktoś ruszył po rozum do głowy, bale maturalne czy studniówki w murach szkoły to naprawdę atrakcja na która czeka się cały okres nauki. Do bali w hotelach czy restauracjach zdążą młodzi jeszcze dorosnąć czy mówiąc prościej dojrzeć. Co nie jest tez bez znaczenia jest dużo taniej. Pozdrawiam i gratuluję pomysłu.
  • pijany znad Grodarza
    Bardzo ładnie. Następnym będzie 500 +.

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę