Przedmaturalny bal w Koszczycu (video)

Skomentuj (3)

zobacz więcej (7)

Za sobą mają styczniowe egzaminy zawodowe. Przed nimi – matura. Jednak ten egzamin dopiero w maju. Uczniowie z Koszczyca bawili się w sobotę 6 lutego  na balu studniówkowym. Tym razem – w szkole.

Wydawało się, że studniówki na dobre już wyszły ze szkolnych murów. W hotelu Król Kazimierz po raz kolejny bawili się w minioną sobotę licealiści z I LO w Puławach.

Tymczasem uczniowie Technikum Hotelarskiego i Technikum Logistycznego w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza studniówkowego poloneza odtańczyli właśnie w szkole, gdzie na balu przedmaturalnym bawili się do białego rana.

Teraz pozostaje im już tylko oczekiwanie na wyniki styczniowych egzaminów zawodowych potwierdzających kwalifikacje w zawodzie hotelarz i logistyk oraz liczenie dni do majowych egzaminów maturalnych.

Powodzenia!

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • rew
    ...ale kto i dlaczego zabronił im się uśmiechać? To nie stypa, to studniówka!
  • Zdzisław Król
    Nareszcie ktoś ruszył po rozum do głowy, bale maturalne czy studniówki w murach szkoły to naprawdę atrakcja na która czeka się cały okres nauki. Do bali w hotelach czy restauracjach zdążą młodzi jeszcze dorosnąć czy mówiąc prościej dojrzeć. Co nie jest tez bez znaczenia jest dużo taniej. Pozdrawiam i gratuluję pomysłu.
  • pijany znad Grodarza
    Bardzo ładnie. Następnym będzie 500 +.

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę