Aktualności dla "Koszczyc studniówka"

Symboliczne sto dni przed maturą zaczęto właśnie odliczać w Koszczycu. Młodzież z Kazimierza bawiła się na tradycyjnym balu studniówkowym… w Wilkowie.

Za sobą mają styczniowe egzaminy zawodowe. Przed nimi – matura. Jednak ten egzamin dopiero w maju. Uczniowie z Koszczyca bawili się w sobotę 6 lutego  na balu studniówkowym. Tym razem – w szkole.

Maturzyści z Koszczyca – uczniowie ostatnich klas Technikum Hotelarskiego i Technikum Logistycznego w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza – bawili się na uroczystym balu zorganizowanym równo sto dni przed maturą.

Tradycyjnym polonezem rozpoczęła się studniówka Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza. W ten sposób maturzyści w Kazimierzu Dolnym uruchomili zegar odmierzający czas dzielący ich od matury.

Do matury zostało już tylko przysłowiowe sto dni. Przyjemności i zabawy, w tym tradycyjny bal zwany studniówką dla kazimierskich maturzystów z Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza i Gminnego Zespołu Szkół przy ulicy Szkolnej – to już historia.
Trwa karnawał – czas tanecznych zabaw, wśród których nie może zabraknąć tradycyjnej studniówki. Kazimierscy maturzyści bawili się w tym roku w Miasteczku – uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego – w Domu Prasy, a uczniowie z Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza – we własnej szkole.
Pokaż stopkę