Koszczyc się bawi (video)

Skomentuj (2)

zobacz więcej (9)

Maturzyści z Koszczyca – uczniowie ostatnich klas Technikum Hotelarskiego i Technikum Logistycznego w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza – bawili się na uroczystym balu zorganizowanym równo sto dni przed maturą.

Studniówka kazimierskich maturzystów z Koszczyca rozpoczęła się tradycyjnym polonezem Wojciecha Kilara z filmu Andrzeja Wajdy „Pan Tadeusz”, który praktycznie od początku wejścia na ekrany zawładnął studniówkowymi parkietami w całej Polsce. Było dostojnie i uroczyście. Potem były okolicznościowe przemówienia, kwiaty i łzy wzruszenia. Bo mimo, że rok szkolny jeszcze trwa, przyszło uświadomić sobie, że to, co się zaczęło w sumie tak niedawno – zaledwie cztery lata temu – właśnie dobiega końca… A potem przyszedł czas na tańce. Oczywiście do białego rana.

Kazimierscy maturzyści bawili się w tym roku w jednej z puławskich restauracji. W tym samym czasie w Kazimierzu podobnie jak w roku ubiegłym swój bal studniówkowy zorganizowali maturzyści z Czarta – I Liceum Ogólnokształcącego w Puławach.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę