Pożar na Puławskiej

Skomentuj (7)

Na ulicy Puławskiej przy wyjeździe z parkingu zewnętrznego przy hotelu Król Kazimierz miał miejsce pożar samochodu osobowego. Auto spłonęło całkowicie.

Do zdarzenia doszło około godziny 14.20 w okolicy hotelu Król Kazimierz. Wyjeżdżający z hotelowego parkingu zewnętrznego samochód zaczął się palić, o czym przechodnie powiadomili osoby znajdujące się, wewnątrz, które zdążyły opuścić auto, zanim pożar się rozprzestrzenił. W akcji gaśniczej brały udział 2 jednostki straży pożarnej z Kazimierza i Puław. Mimo interwencji auto spłonęło całkowicie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

- Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej – mówi młodszy brygadier Krzysztof Morawski, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Puławach. – Stało się to w momencie przełączania instalacji z zasilania paliwem płynnym na paliwo gazowe.

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • Cyprian
  Wszyscy narzekacie a jak nie było lepszych kandydatów na burmistrza czy do rady tak nie ma.

  GŁOSUJMY NA PARTIĘ POZARZĄDOWE !!!
 • pijany znad Grodarza
  Sherlok . Taki DETEKTYW , jak pisownia .
 • Dr Watson
  sherloku a czy za upały, które najwyraźniej dały się Twoim ostatnim trzem szarym komórkom mocno we znaku również odpowiada Kowalski? w przeciwieństwie do Pana Burmistrza który odpowiada za przyzwolenie nie respekowania znaku zakazu zatrzymuwania i postoku w dniach organizowanej przez Króla Kazimierza konferencji, co sprawiło totalne zablokowanie ulicy i utrudnienie w akcji gaśniczej. Aż strach pomyśleć co by było gdyby palił się jakis dom w pobliżu.
 • sherlok
  a może to prawdopodobnie sam kowalski podpalił ten samochód żeby poprzeć swoje chore tezy,to było pytanie do kowalskiego
 • ziom
  Niezły Meksyk- Jestem mieszkańcem tego miasta i straciłem wiarę w to że zarząd gminy i Pan Burmistrz to opanują. To nie jest jakaś metropolia potrzeba tylko przestrzegać prostych ogólnie przyjętych zasad(w tym ruchu drogowego) a w mieście naprawdę będzie lepiej dla mieszkańców jak i dla licznych turystów. Ulica krakowska też jest ciekawym zjawiskiem polecam Burmistrzowi w niedziele dojechać do promu:)
 • zyzio
  A Pan Kowalskie jeszcze dziś rano (kilka godzin przed spłonięciem auta przed hotelem) na swoim blogu ostrzegał. A co by było gdyby palił się nie samochód tylko dom w pobliżu Króla? Czy wówczasa samochód strażacki przedostałby się przez zastawioną samochodami gości hotelowych ulicę dolną Puławską? Z pewnością nie!
 • xyz
  Prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej? albo...Wczoraj była akcja Policji przy hotelu kogoś próbowano zatrzymać,czy to prawda?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę