Pożar na Puławskiej

Skomentuj (7)

Na ulicy Puławskiej przy wyjeździe z parkingu zewnętrznego przy hotelu Król Kazimierz miał miejsce pożar samochodu osobowego. Auto spłonęło całkowicie.

Do zdarzenia doszło około godziny 14.20 w okolicy hotelu Król Kazimierz. Wyjeżdżający z hotelowego parkingu zewnętrznego samochód zaczął się palić, o czym przechodnie powiadomili osoby znajdujące się, wewnątrz, które zdążyły opuścić auto, zanim pożar się rozprzestrzenił. W akcji gaśniczej brały udział 2 jednostki straży pożarnej z Kazimierza i Puław. Mimo interwencji auto spłonęło całkowicie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

- Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej – mówi młodszy brygadier Krzysztof Morawski, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Puławach. – Stało się to w momencie przełączania instalacji z zasilania paliwem płynnym na paliwo gazowe.

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • Cyprian
  Wszyscy narzekacie a jak nie było lepszych kandydatów na burmistrza czy do rady tak nie ma.

  GŁOSUJMY NA PARTIĘ POZARZĄDOWE !!!
 • pijany znad Grodarza
  Sherlok . Taki DETEKTYW , jak pisownia .
 • Dr Watson
  sherloku a czy za upały, które najwyraźniej dały się Twoim ostatnim trzem szarym komórkom mocno we znaku również odpowiada Kowalski? w przeciwieństwie do Pana Burmistrza który odpowiada za przyzwolenie nie respekowania znaku zakazu zatrzymuwania i postoku w dniach organizowanej przez Króla Kazimierza konferencji, co sprawiło totalne zablokowanie ulicy i utrudnienie w akcji gaśniczej. Aż strach pomyśleć co by było gdyby palił się jakis dom w pobliżu.
 • sherlok
  a może to prawdopodobnie sam kowalski podpalił ten samochód żeby poprzeć swoje chore tezy,to było pytanie do kowalskiego
 • ziom
  Niezły Meksyk- Jestem mieszkańcem tego miasta i straciłem wiarę w to że zarząd gminy i Pan Burmistrz to opanują. To nie jest jakaś metropolia potrzeba tylko przestrzegać prostych ogólnie przyjętych zasad(w tym ruchu drogowego) a w mieście naprawdę będzie lepiej dla mieszkańców jak i dla licznych turystów. Ulica krakowska też jest ciekawym zjawiskiem polecam Burmistrzowi w niedziele dojechać do promu:)
 • zyzio
  A Pan Kowalskie jeszcze dziś rano (kilka godzin przed spłonięciem auta przed hotelem) na swoim blogu ostrzegał. A co by było gdyby palił się nie samochód tylko dom w pobliżu Króla? Czy wówczasa samochód strażacki przedostałby się przez zastawioną samochodami gości hotelowych ulicę dolną Puławską? Z pewnością nie!
 • xyz
  Prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej? albo...Wczoraj była akcja Policji przy hotelu kogoś próbowano zatrzymać,czy to prawda?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2023! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę