Pożar w Knajpie u Fryzjera! (video)

zobacz więcej (28)

Dziś w godzinach południowych wybuchł pożar w Knajpie u Fryzjera znanej z popularyzowania muzyki i kultury klezmerskiej. Zobacz zdjęcia i relację wideo z akcji gaśniczej.

Od kilkunastu minut płonie znana kazimierska restauracja Knajpa u Fryzjera. Przedstawiamy pierwsze zdjęcia, zobacz relację na żywo...

 

odz: 12:47: Widać już płomienie w na całym budynku. Zamknięta została ulica Witkiewicza. Zagrożone są okoliczne budynki.

 

Godz: 12:57:  Strażacy wybili szyby i próbują wejśc do środka budynku.

 

Godz: 13:15: Sytuacja stabilizuje się, trwa rozbiórka niektórych ścian. Ognia już nie widać ale nadal unoszą się kłęby dymu.

 

Godz: 13:30: Na szczęści ogień udało się opanować i przestał się rozprzestrzeniać dalej. Trwa dogaszanie.

 

Informacja o pożarze tej znanej kazimierskiej restauracji wstrząsnęła Miasteczkiem. „Fryzjer” się pali! Co się stało?
 

- Informacja o tym pożarze wpłynęła do nas o godzinie 12.22 – mówi rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Puławach mł. bryg. mgr inż. Krzysztof Morawski. – Na miejsce od razu skierowanych zostało 9 jednostek straży pożarnej. Wiedząc o tym, że jest to pożar poddasza drewnianego budynku, takie siły zostały zadysponowane do tego zdarzenia. W tej chwili trwa już lokalizowanie tego pożaru. Wiemy, że nikt ni został poszkodowany. Wszystkie osoby, które przebywały w obiekcie – a było to prawdopodobnie 8 osób obsługi i goście lokalu – zostali ewakuowani.


Strażacy jako prawdopodobną przyczynę pożaru w „Knajpie u Fryzjera” podają niesprawność instalacji elektrycznej.

 

Aktualizacja:

Na prośbę Państwa Sulkiewiczów komentarze w tym newsie zostały wyłączone.

 


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę