Aktualności dla "wypadek"

W miejscowości Skowieszynek doszło dzisiaj do wypadku. Poszkodowanego do szpitala przetransportowano śmigłowcem.

Ulica Puławska na wysokości spichlerza Pod Żurawiem jest zablokowana. W okolicach godziny 16. doszło tu do wypadku z udziałem bryczki i dwóch aut.

Dziś rano w Rzeczycy doszło do zderzenia pasażerskiego busa z samochodem dostawczym. Kierowca pojazdu dostawczego zmarł, 11 rannych osób przetransportowano do szpitali w Puławach, Poniatowej i Lublinie.

Leniwe czwartkowe popołudnie w Kazimierzu. Rynek raczej pustawy, jak zwykle o tej porze roku poza weekendem. Nikt się nie spodziewał, że w tym miejscu zawładniętym w zasadzie przez pieszych może dojść do groźnego wypadku drogowego. A jednak doszło.

Policja poszukuje świadków wypadku, do którego doszło tuż przed Wigilią w Parchatce na trasie Puławy – Kazimierz.

Wypadek na Rynku

61 – letnia turystka ze Świdnika poszkodowana w niedzielę rano w wypadku samochodowym na kazimierskim Rynku jest hospitalizowana w puławskim szpitalu.

Do kolejnego wypadku drogowego doszło dziś w Bochotnicy. Zderzyły się dwa auta – bus pasażerski i samochód osobowy. Dziewięć osób trafiło do szpitala.

W Bochotnicy doszło do tragicznego zdarzenia. Pod kołami opla zginął 17 – letni uczeń jednej z kazimierskich szkół.

Pożar na Puławskiej

Na ulicy Puławskiej przy wyjeździe z parkingu zewnętrznego przy hotelu Król Kazimierz miał miejsce pożar samochodu osobowego. Auto spłonęło całkowicie.

Wczoraj na ulicy Senatorskiej doszło do śmiertelnego wypadku. Pod kołami ciężarówki zginęła 70 - letnia mieszkanka Kazimierza Dolnego.

Pokaż stopkę