Pomóżmy naszym strażakom!

Skomentuj (2)

Teledysk „Kazimierska OSP” Dziadów Kazimierskich może wygrać w ogłoszonym przez pismo Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP „Strażak” konkursie „Strażacy ochotnicy w działaniu!”. Czy tak się stanie – zależy od Waszych głosów!

Do 15 września można głosować na teledysk Dziadów Kazimierskich „Kazimierska OSP”, który jest jednym z 12 filmów zakwalifikowanych do udziału w konkursie pisma Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP „Strażak” – „Strażacy ochotnicy w działaniu!”.

Na kazimierski film – w stosunku do wersji pierwotnej nieco zmodyfikowany na potrzeby konkursu – głosować można wchodząc na Youtube za pośrednictwem linku http://www.strazak.org.pl/index.php?mode=read&art=2348. Teledysk Dziadów jest na końcu tej listy.

Film, który uzyska największą liczbę odsłon, zwycięży w konkursie „Strażaka”, a nagrodę otrzyma OSP, której dotyczy. W regulaminie zaznaczono jednak enigmatycznie, że „niedopuszczalne jest zawyżanie statystyk poprzez umyślne wielokrotne głosowanie”.

- Dziarska wiara z kazimierskiego jara. Gna do pożara, a syrena ich jara. Jest konkurs! II V Klip „Kazimierska OSP'' bierze udział w konkursie na najlepszy film o chłopakach z sikawkami. Pomóżmy chłopakom zawalczyć o podium. Wygra ten, który będzie miał najwięcej wyświetleń. Wiecie, co robić!! – zachęcają do głosowania Dziady Kazimierskie.

Na razie jest tych wyświetleń 301. Niech będzie ich więcej! Do dzieła!

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • pijany znad Grodarza
  "tak dzień po dniu - zapytałem się mojej szwagierki - przecież to niemożliwe, aby tych kilku policjantgów w tym miasteczku wiedziało tak wszystko o swoich mieszkańcach, odpowiedziała mi, że w takich małych kanadyjskich miasteczkach jest pełna współpraca mieszkańców z policją - mieszkańcy lubią dzwonić na policję, jak im się coś nie podoba trochę mnie to zdziwiło: raz - byłem przekonany, że to jest taka wspólnota, oparta na tym, że się wszyscy nawzajem znają, razem chodzą do kościoła, znają często gęsto czcicgodnych obywateli od dziecka, dwa - pomyślałem sobie, jakie to inne postępowanie, niż w Polsce, gdy różnie to bywało - dla wielu jakakolwiek kooperacja z jakąkolwiek władzą była uznawana za niezbyt chwalebną właśnie po powrocie do domu widziałem w TV Polonia reportaż o słynnym mruganiu świateł przez kierowców ostrzegających przed policją - że nie zaginął, co więcej wciąż znajduje swoich obrońców
  zwiń
  2014-10-09 04:22:09 "
 • pijany znad Grodarza
  MOże by tak i w Kazimierzu takie informacje przekazywać / plus wydarzenia OSP/ w poczytnej Gazecie Kazimierskiej. Przecież kompletnie nic nie wiemy o działaniach Policji, Strży Pożarnej. Nie pamietam by odbyła sie jakakolwiek Sesja na tak ważkie problemy. Szumna wizyta Komendanta Powiatowego nic nie wniosła .
  "Creston jest małym miastem liczącym około 6 tysięcy mieszkańców, słynnym z sadów czereśniowych, jabłek, śliwek, owoców i warzyw Kronika policyjna jest ogłaszana w gazecie, tydzień po tygodniu data: 21 września * rowerzysta spadł z rowera, gdy pies przebiegł drogę przed nim na autostradzie 3A koło Kootenay Bay. Właściciel psa wyraził skruchę i obiecał lepiej pilnować psa na przyszłość * udzielono kierowcy ustnego upomnienia po tym, jak widziano go jadącego zygzakiem oraz wyrzucającego śmieci przez okno no Helen Street. Kierowca nie przyznał się do wyrzucania śmieci * Mieszkanka na ulicy Devon Street zgłosiła, że dostała na swoją komórkę dwa zdjęcia męskich części ciała. Jak ustalono - zdjęcia te przesłano omyłkowo na złą komórkę * problem ze znajdującym się pod wpływem alkoholu mieszkańcem przy autostradzie Highway 21 Południe został rozwiązany przy pomocy patrolu policyjnego * notatka o srebrnym Dodge, który przekroczył podwójną stałą linię na autostradzie 3/95 został przekazany do Komendy Policji w Cranbrook (sąsiednie miasto/"

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę