Pomóżmy naszym strażakom!

Skomentuj (2)

Teledysk „Kazimierska OSP” Dziadów Kazimierskich może wygrać w ogłoszonym przez pismo Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP „Strażak” konkursie „Strażacy ochotnicy w działaniu!”. Czy tak się stanie – zależy od Waszych głosów!

Do 15 września można głosować na teledysk Dziadów Kazimierskich „Kazimierska OSP”, który jest jednym z 12 filmów zakwalifikowanych do udziału w konkursie pisma Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP „Strażak” – „Strażacy ochotnicy w działaniu!”.

Na kazimierski film – w stosunku do wersji pierwotnej nieco zmodyfikowany na potrzeby konkursu – głosować można wchodząc na Youtube za pośrednictwem linku http://www.strazak.org.pl/index.php?mode=read&art=2348. Teledysk Dziadów jest na końcu tej listy.

Film, który uzyska największą liczbę odsłon, zwycięży w konkursie „Strażaka”, a nagrodę otrzyma OSP, której dotyczy. W regulaminie zaznaczono jednak enigmatycznie, że „niedopuszczalne jest zawyżanie statystyk poprzez umyślne wielokrotne głosowanie”.

- Dziarska wiara z kazimierskiego jara. Gna do pożara, a syrena ich jara. Jest konkurs! II V Klip „Kazimierska OSP'' bierze udział w konkursie na najlepszy film o chłopakach z sikawkami. Pomóżmy chłopakom zawalczyć o podium. Wygra ten, który będzie miał najwięcej wyświetleń. Wiecie, co robić!! – zachęcają do głosowania Dziady Kazimierskie.

Na razie jest tych wyświetleń 301. Niech będzie ich więcej! Do dzieła!

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • pijany znad Grodarza
  "tak dzień po dniu - zapytałem się mojej szwagierki - przecież to niemożliwe, aby tych kilku policjantgów w tym miasteczku wiedziało tak wszystko o swoich mieszkańcach, odpowiedziała mi, że w takich małych kanadyjskich miasteczkach jest pełna współpraca mieszkańców z policją - mieszkańcy lubią dzwonić na policję, jak im się coś nie podoba trochę mnie to zdziwiło: raz - byłem przekonany, że to jest taka wspólnota, oparta na tym, że się wszyscy nawzajem znają, razem chodzą do kościoła, znają często gęsto czcicgodnych obywateli od dziecka, dwa - pomyślałem sobie, jakie to inne postępowanie, niż w Polsce, gdy różnie to bywało - dla wielu jakakolwiek kooperacja z jakąkolwiek władzą była uznawana za niezbyt chwalebną właśnie po powrocie do domu widziałem w TV Polonia reportaż o słynnym mruganiu świateł przez kierowców ostrzegających przed policją - że nie zaginął, co więcej wciąż znajduje swoich obrońców
  zwiń
  2014-10-09 04:22:09 "
 • pijany znad Grodarza
  MOże by tak i w Kazimierzu takie informacje przekazywać / plus wydarzenia OSP/ w poczytnej Gazecie Kazimierskiej. Przecież kompletnie nic nie wiemy o działaniach Policji, Strży Pożarnej. Nie pamietam by odbyła sie jakakolwiek Sesja na tak ważkie problemy. Szumna wizyta Komendanta Powiatowego nic nie wniosła .
  "Creston jest małym miastem liczącym około 6 tysięcy mieszkańców, słynnym z sadów czereśniowych, jabłek, śliwek, owoców i warzyw Kronika policyjna jest ogłaszana w gazecie, tydzień po tygodniu data: 21 września * rowerzysta spadł z rowera, gdy pies przebiegł drogę przed nim na autostradzie 3A koło Kootenay Bay. Właściciel psa wyraził skruchę i obiecał lepiej pilnować psa na przyszłość * udzielono kierowcy ustnego upomnienia po tym, jak widziano go jadącego zygzakiem oraz wyrzucającego śmieci przez okno no Helen Street. Kierowca nie przyznał się do wyrzucania śmieci * Mieszkanka na ulicy Devon Street zgłosiła, że dostała na swoją komórkę dwa zdjęcia męskich części ciała. Jak ustalono - zdjęcia te przesłano omyłkowo na złą komórkę * problem ze znajdującym się pod wpływem alkoholu mieszkańcem przy autostradzie Highway 21 Południe został rozwiązany przy pomocy patrolu policyjnego * notatka o srebrnym Dodge, który przekroczył podwójną stałą linię na autostradzie 3/95 został przekazany do Komendy Policji w Cranbrook (sąsiednie miasto/"

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę