Nowa Scena Kazimierz

Ważna zasada: brak selekcji prac. Jedyny warunek to szczerość, bezinteresowność i radość dzielenia się sztuką. Wystawa Pokaż co masz – Nowa Scena Kazimierz na Zamku przez cały weekend majowy. Zobaczmy, co przynieśli młodzi niezależni.

Uważają, że każdy ma prawo być artystą, bo sztuka to przede wszystkim radość. Radość tworzenia i radość dzielenia się swoją pasją. Stronią od zaszczytów, a o swojej twórczości rozmawiają nieformalnie, bezpośrednio, często na osobności.


Młodzi niezależni. Profesjonaliści i amatorzy. Łączy ich związek z nieistniejącym już kazimierskim Kolegium Sztuk Pięknych a także samo Miasteczko, jego artystyczna aura. Tworzą nową sztukę – „Nową Scenę Kazimierz”. Jaką? Przekonamy się o tym już w piątek 1 maja o godzinie 15.00 na dziedzińcu zamkowym.


Wystawę będzie można oglądać przez wszystkie dni długiego majowego weekendu od 10.00 do 17.00.

Skomentuj


Mapa

Zabytki

Zamek


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę