Pobiegną po raz dwudziesty pierwszy

Skomentuj (2)

Już w najbliższą środę 11 maja kazimierski Rynek opanują młodzi biegacze. Pobiegną kazimierskimi uliczkami na różnych dystansach. Równo o godzinie 10.00 rozpoczną się XXI Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza Kazimierza Dolnego.

Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza Kazimierza Dolnego odbywają się regularnie od 21 lat. Co roku uczestniczy w nich około pół tysiąca miłośników biegania w różnym wieku – od najmłodszych uczniów szkół podstawowych po ostatnie roczniki szkół ponadgimnazjalnych.  Rywalizują oni odpowiednio do wieku na trasach 400m, 800m i 1500 m.

Jeszcze można zgłosić swój udział w imprezie. Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko uczestnika, jego datę urodzenia, nazwę szkoły typującej na biegi oraz znak organizatora należy składać w biurze zawodów na Rynku przed biegiem. Start pierwszych biegaczy o godzinie 10.00.

Organizatorem imprezy jest od początku jej istnienia społeczność Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym, zwłaszcza klasy Technikum Logistycznego, dla których jest to rodzaj sprawdzianu z umiejętności logistycznych. Kontakt do organizatora: 81 8810 558 lub 500 423 339 (sędzia główny Marek Banach).


Tekst i foto: Zespół Szkół
im. Jana Koszczyca Witkieiwcza
w Kazimierzu Dolnym

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę