Pobiegną po raz dwudziesty pierwszy

Skomentuj (2)

Już w najbliższą środę 11 maja kazimierski Rynek opanują młodzi biegacze. Pobiegną kazimierskimi uliczkami na różnych dystansach. Równo o godzinie 10.00 rozpoczną się XXI Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza Kazimierza Dolnego.

Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza Kazimierza Dolnego odbywają się regularnie od 21 lat. Co roku uczestniczy w nich około pół tysiąca miłośników biegania w różnym wieku – od najmłodszych uczniów szkół podstawowych po ostatnie roczniki szkół ponadgimnazjalnych.  Rywalizują oni odpowiednio do wieku na trasach 400m, 800m i 1500 m.

Jeszcze można zgłosić swój udział w imprezie. Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko uczestnika, jego datę urodzenia, nazwę szkoły typującej na biegi oraz znak organizatora należy składać w biurze zawodów na Rynku przed biegiem. Start pierwszych biegaczy o godzinie 10.00.

Organizatorem imprezy jest od początku jej istnienia społeczność Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym, zwłaszcza klasy Technikum Logistycznego, dla których jest to rodzaj sprawdzianu z umiejętności logistycznych. Kontakt do organizatora: 81 8810 558 lub 500 423 339 (sędzia główny Marek Banach).


Tekst i foto: Zespół Szkół
im. Jana Koszczyca Witkieiwcza
w Kazimierzu Dolnym

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę