Czy będzie 500+?

Skomentuj (3)

Dziś ostatni dzień zapisów online na I Kazimierski Bieg im. Jana Pawła II. Czy na starcie stanie 500 biegaczy?

Kazimierz chce uczcić swojego honorowego obywatela – papieża Jana Pawła II w formie aktywności sportowej. Dlatego też z kazimierskiego Rynku 15 maja o godzinie 13.30 wystartuje I Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II na 10 km. W systemie online do udziału w imprezie zapisało się już ponad 400 biegaczy. Czy uda się przekroczyć pół tysiąca uczestników?

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony na stronie www.frslublin.pl/biegkazimierski/. Swój udział w biegu, którego trasa ma charakter pętli: Kazimierz - Skowieszynek - Kazimierz, można zgłaszać internetowo jeszcze do północy 11 maja, czyli do dzisiaj.

Ci, którzy nie zdążą, będą mieli jeszcze możliwość zgłoszenia się na miejscu w Kazimierzu w biurze zawodów, które czynne będzie 14 – 15 maja: w sobotę w godzinach 10.00 – 19.00 i niedzielę w godzinach 8.00- 13.00 w budynku Kazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji i Turystyki przy ul. Lubelskiej. Lista będzie otwarta jeszcze przed biegiem i do ostatnich minut przed startem sprzedawane będą pakiety startowe (40 zł). Każdy uczestnik biegu dostanie pamiątkowy medal i weźmie udział w losowaniu ufundowanych przez sponsorów nagród.

Pilotem Biegu będzie lider Budki Suflera – Krzysztof Cugowski. Wśród ambasadorów imprezy są takie osobistości świata sportu i kultury jak: Czesław Lang, Cezary Kucharski, Krzysztof ‘Diablo’ Włodarczyk, Marian Woronin, Iwona Guzowska, Zofia Noceti-Klepacka, Andrzej Supron, Jan Wołek i wielu innych. Kogo z nich zobaczymy 15 maja w Kazimierzu, to na razie niespodzianka.

Czas trwania imprezy: 13.30 – 15.00

Organizatorzy: DEM’a Promotion Polska przy udziale Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym.

Patronat honorowy: Marszałek Województwa Lubelskiego, Burmistrz Miasta Kazimierz Dolny, Proboszcz Parafii pw. św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja w Kazimierzu Dolnym.

Patronat medialny: Kazimierski Portal Internetowy

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • szybki bil
  ciekawe czy szuszek i spolka biegna moze maja jakas znowu petycje
 • A ku ku
  Ciekawe ile osob by pobieglo gdyby nie bylo wpisowego, wszedzie tylko biznes i biznes
  • bubu
   Organizacja takiego biegu kosztuje (pomiar czasu, zabezpieczenie trasy, pakiety startowe), wpisowe 40PLN nie jest jakieś przesadnie wysokie w porównaniu z innym biegami. Jak ktoś chciał biegać za darmo to był niedawno w Kazimierzu Dolnym test Coopera za free, oczywiście impreza moze nie z takim splendorem, ale 12 min na full daje w kość mocniej niż 10k.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę