Czy będzie 500+?

Skomentuj (3)

Dziś ostatni dzień zapisów online na I Kazimierski Bieg im. Jana Pawła II. Czy na starcie stanie 500 biegaczy?

Kazimierz chce uczcić swojego honorowego obywatela – papieża Jana Pawła II w formie aktywności sportowej. Dlatego też z kazimierskiego Rynku 15 maja o godzinie 13.30 wystartuje I Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II na 10 km. W systemie online do udziału w imprezie zapisało się już ponad 400 biegaczy. Czy uda się przekroczyć pół tysiąca uczestników?

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony na stronie www.frslublin.pl/biegkazimierski/. Swój udział w biegu, którego trasa ma charakter pętli: Kazimierz - Skowieszynek - Kazimierz, można zgłaszać internetowo jeszcze do północy 11 maja, czyli do dzisiaj.

Ci, którzy nie zdążą, będą mieli jeszcze możliwość zgłoszenia się na miejscu w Kazimierzu w biurze zawodów, które czynne będzie 14 – 15 maja: w sobotę w godzinach 10.00 – 19.00 i niedzielę w godzinach 8.00- 13.00 w budynku Kazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji i Turystyki przy ul. Lubelskiej. Lista będzie otwarta jeszcze przed biegiem i do ostatnich minut przed startem sprzedawane będą pakiety startowe (40 zł). Każdy uczestnik biegu dostanie pamiątkowy medal i weźmie udział w losowaniu ufundowanych przez sponsorów nagród.

Pilotem Biegu będzie lider Budki Suflera – Krzysztof Cugowski. Wśród ambasadorów imprezy są takie osobistości świata sportu i kultury jak: Czesław Lang, Cezary Kucharski, Krzysztof ‘Diablo’ Włodarczyk, Marian Woronin, Iwona Guzowska, Zofia Noceti-Klepacka, Andrzej Supron, Jan Wołek i wielu innych. Kogo z nich zobaczymy 15 maja w Kazimierzu, to na razie niespodzianka.

Czas trwania imprezy: 13.30 – 15.00

Organizatorzy: DEM’a Promotion Polska przy udziale Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym.

Patronat honorowy: Marszałek Województwa Lubelskiego, Burmistrz Miasta Kazimierz Dolny, Proboszcz Parafii pw. św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja w Kazimierzu Dolnym.

Patronat medialny: Kazimierski Portal Internetowy

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • szybki bil
  ciekawe czy szuszek i spolka biegna moze maja jakas znowu petycje
 • A ku ku
  Ciekawe ile osob by pobieglo gdyby nie bylo wpisowego, wszedzie tylko biznes i biznes
  • bubu
   Organizacja takiego biegu kosztuje (pomiar czasu, zabezpieczenie trasy, pakiety startowe), wpisowe 40PLN nie jest jakieś przesadnie wysokie w porównaniu z innym biegami. Jak ktoś chciał biegać za darmo to był niedawno w Kazimierzu Dolnym test Coopera za free, oczywiście impreza moze nie z takim splendorem, ale 12 min na full daje w kość mocniej niż 10k.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę