Plac zabaw nam niepotrzebny?

Skomentuj (14)

Jest szansa, by Kazimierz otrzymał nowy plac zabaw dla dzieci. Firma Nivea w stulecie swego istnienia obiecuje ufundowanie 100 plac zabaw dla dzieci w miejscowościach, które zdobędą największe poparcie w zorganizowanym przez nią plebiscycie. Zagłosuj na Kazimierz!

Lato sprzyja plebiscytom. Kazimierz przoduje w rankingu na najbardziej romantyczne miejsce w Polsce, warto jednak wiedzieć, że na Miasteczko można również głosować na stronie www.100latnivea.pl.

 

Firma Nivea z okazji 100 - lecia istnienia zdecydowała się ufundować w Polsce 100 placów zabaw dla dzieci w wybranych przez Internautów miejscach. Kazimierz Dolny jest na razie na 1320 miejscu z jedynie 70 głosami! Czy to znaczy, że plac zabaw jest tu niepotrzebny? Przecież jest tylko jeden jedyny – powstały nad Grodarzem dzięki staraniom Społecznego Komitetu Odbudowy Placu Zabaw w 2006 r.

 

- Mam wrażenie, że mieszkańcy naszego Miasteczka nie zostali właściwie bądź wcale poinformowani o tym, że nasza gmina zgłosiła Kazimierz Dolny w tym konkursie!!! A tak niewiele trzeba, by wygrać:)(wystarczy się zalogować się i systematycznie oddawać głosy) - pisze do redakcji Katarzyna Bączkowska, informując tym samym o konkursie.

 

Możemy to zmienić. Wystarczy wziąć udział w głosowaniu, by dzieci – miejscowe i te, które tutaj przyjeżdżają na odpoczynek – miały gdzie spędzić radośnie i bezpiecznie czas. Chociaż konkurs trwa już od początku czerwca, jest jeszcze czas. Głosowanie kończy się 31 października.

 

Do dzieła! Zagłosuj na Kazimierz!

 

Skomentuj


Dodane komentarze (14)

 • taki tam
  Jest już miejscee 1290 - głosów 92.
 • Ulka
  Głosować można codziennie. Do 31 października wiele może się jeszcze zmienić.Więcej wiary!
 • baart
  zagłosowałem ale dopiero potem spojrzałem na liczbę głosów na konkurencję:
  Ryczywól ponad 70tys (sic!)
  100 miejsce 26 tys.
 • Ulka
  Jak widać ta "darmoszka" jest bardzo w cenie;-(
 • ziggy
  malo to kasy ciagniecie z turystow, sami cos zbudujcie a nie tylko na darmoszke liczycie ;)
 • taki tam
  Kazimierz Dolny zajmuje obecnie miejsce 1302 głosów łącznie 85. Brawo!
 • pijany znad Grodarza
  likaj ma rację. Byłem świadkiem, jak mamusie nie dbają o zamkniecie furtki placu zabaw przed pieskami. Może to były opiekunki?.
 • likaj
  Wystarczylo dbac o to co w 2006 roku wywalczyl i postawil owczesny Koitet Odbudowy Placu Zabaw. Wygramy plac od Nivea, a za pare lat bedzie to samo. Trzeba dbac!!!
 • liczykrupa
  bez paniki, nowe urzadzenia na gruncie to koszt ca 9 zl na mieszkanca, chyba da sie udzwignac?
 • Ulka
  Oto jeden z wpisów na stronie 100latnivea: Kochani jesteście SUPER!!! Pękły dwie kolejne granice: 800 głosów i 800 miejsce w rankingu. Dynamika awansu – bardzo dobra. TAK TRZYMAĆ!!! Witamy nowe osoby i dziękujemy za Wasze głosy. Jest nas coraz więcej. Zapraszajcie następnych przyjaciół i znajomych. i głosujcie! systematycznie głosujcie! codziennie głosujcie! NA PAŁAPUS!!! (Gmina Ostrów Mazowiecka)
  A w Kazimierzu - tylko wątpliwości...;-(
 • doświadczony
  Dokladnie: wyciąganie danych osobowych. Potem po kilka reklam dziennie z netu, zaproszenia na pokazy, telefony nękające itd.
  Szkoda, bo plac by sie przydał. Nawet z logo czy bannerem Nivea.
 • tak sobie myślę
  Potrzebny, potrzebny.
  Ja jednak nie zagłosuję. Sorry, drogie dzieci.
  Przeczytałem cały regulamin.Uff!
  Nie podoba mi się,że muszę podać imię i nazwisko, e-mail i telefon komórkowy, a nawet i stacjonarny dla lepszej komunikacji(!?).
  To za dużo jak na potrzeby plebiscytu.
  Nivea może budować co chce i gdzie chce, ale po co taki skomplikowany regulamin i tyle danych osobowych uczestników?
 • beti
  Pewnie że potrzebny! Ten obecny jest w opłakanym stanie popsute huśtawki itd. od 2006 r. jakoś władze o tym miejscu również zapomniały. a kto wiedział że Kazimierz został zgłoszonu do takiego konkursu gdzie były informacje? Oczywiście że będe głosować może sie uda bo ze strony władz to chyba nie ma na co liczyć....
 • Mieszkaniec
  A może plac zabaw można wymienić na szkołę ?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę