Plac zabaw nam niepotrzebny?

Skomentuj (14)

Jest szansa, by Kazimierz otrzymał nowy plac zabaw dla dzieci. Firma Nivea w stulecie swego istnienia obiecuje ufundowanie 100 plac zabaw dla dzieci w miejscowościach, które zdobędą największe poparcie w zorganizowanym przez nią plebiscycie. Zagłosuj na Kazimierz!

Lato sprzyja plebiscytom. Kazimierz przoduje w rankingu na najbardziej romantyczne miejsce w Polsce, warto jednak wiedzieć, że na Miasteczko można również głosować na stronie www.100latnivea.pl.

 

Firma Nivea z okazji 100 - lecia istnienia zdecydowała się ufundować w Polsce 100 placów zabaw dla dzieci w wybranych przez Internautów miejscach. Kazimierz Dolny jest na razie na 1320 miejscu z jedynie 70 głosami! Czy to znaczy, że plac zabaw jest tu niepotrzebny? Przecież jest tylko jeden jedyny – powstały nad Grodarzem dzięki staraniom Społecznego Komitetu Odbudowy Placu Zabaw w 2006 r.

 

- Mam wrażenie, że mieszkańcy naszego Miasteczka nie zostali właściwie bądź wcale poinformowani o tym, że nasza gmina zgłosiła Kazimierz Dolny w tym konkursie!!! A tak niewiele trzeba, by wygrać:)(wystarczy się zalogować się i systematycznie oddawać głosy) - pisze do redakcji Katarzyna Bączkowska, informując tym samym o konkursie.

 

Możemy to zmienić. Wystarczy wziąć udział w głosowaniu, by dzieci – miejscowe i te, które tutaj przyjeżdżają na odpoczynek – miały gdzie spędzić radośnie i bezpiecznie czas. Chociaż konkurs trwa już od początku czerwca, jest jeszcze czas. Głosowanie kończy się 31 października.

 

Do dzieła! Zagłosuj na Kazimierz!

 

Skomentuj


Dodane komentarze (14)

 • taki tam
  Jest już miejscee 1290 - głosów 92.
 • Ulka
  Głosować można codziennie. Do 31 października wiele może się jeszcze zmienić.Więcej wiary!
 • baart
  zagłosowałem ale dopiero potem spojrzałem na liczbę głosów na konkurencję:
  Ryczywól ponad 70tys (sic!)
  100 miejsce 26 tys.
 • Ulka
  Jak widać ta "darmoszka" jest bardzo w cenie;-(
 • ziggy
  malo to kasy ciagniecie z turystow, sami cos zbudujcie a nie tylko na darmoszke liczycie ;)
 • taki tam
  Kazimierz Dolny zajmuje obecnie miejsce 1302 głosów łącznie 85. Brawo!
 • pijany znad Grodarza
  likaj ma rację. Byłem świadkiem, jak mamusie nie dbają o zamkniecie furtki placu zabaw przed pieskami. Może to były opiekunki?.
 • likaj
  Wystarczylo dbac o to co w 2006 roku wywalczyl i postawil owczesny Koitet Odbudowy Placu Zabaw. Wygramy plac od Nivea, a za pare lat bedzie to samo. Trzeba dbac!!!
 • liczykrupa
  bez paniki, nowe urzadzenia na gruncie to koszt ca 9 zl na mieszkanca, chyba da sie udzwignac?
 • Ulka
  Oto jeden z wpisów na stronie 100latnivea: Kochani jesteście SUPER!!! Pękły dwie kolejne granice: 800 głosów i 800 miejsce w rankingu. Dynamika awansu – bardzo dobra. TAK TRZYMAĆ!!! Witamy nowe osoby i dziękujemy za Wasze głosy. Jest nas coraz więcej. Zapraszajcie następnych przyjaciół i znajomych. i głosujcie! systematycznie głosujcie! codziennie głosujcie! NA PAŁAPUS!!! (Gmina Ostrów Mazowiecka)
  A w Kazimierzu - tylko wątpliwości...;-(
 • doświadczony
  Dokladnie: wyciąganie danych osobowych. Potem po kilka reklam dziennie z netu, zaproszenia na pokazy, telefony nękające itd.
  Szkoda, bo plac by sie przydał. Nawet z logo czy bannerem Nivea.
 • tak sobie myślę
  Potrzebny, potrzebny.
  Ja jednak nie zagłosuję. Sorry, drogie dzieci.
  Przeczytałem cały regulamin.Uff!
  Nie podoba mi się,że muszę podać imię i nazwisko, e-mail i telefon komórkowy, a nawet i stacjonarny dla lepszej komunikacji(!?).
  To za dużo jak na potrzeby plebiscytu.
  Nivea może budować co chce i gdzie chce, ale po co taki skomplikowany regulamin i tyle danych osobowych uczestników?
 • beti
  Pewnie że potrzebny! Ten obecny jest w opłakanym stanie popsute huśtawki itd. od 2006 r. jakoś władze o tym miejscu również zapomniały. a kto wiedział że Kazimierz został zgłoszonu do takiego konkursu gdzie były informacje? Oczywiście że będe głosować może sie uda bo ze strony władz to chyba nie ma na co liczyć....
 • Mieszkaniec
  A może plac zabaw można wymienić na szkołę ?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę