Piernikowy weekend w Piekarni Sarzyński

Skomentuj (4)

zobacz więcej (6)

Chciał nie chciał, mamy grudzień. I to grudzień z piernikową nutą. Nie może jej przecież zabraknąć w żadnym świątecznym domu. Pracowania Artystyczna Sarzyński zaprasza w czasie Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego na Piernikowy weekend.

Pracowania Artystyczna Sarzyński w dniach 12 i 13 grudnia zaprasza do Kazimierza na przedświąteczny Piernikowy weekend.

Zapach piernika to przecież pierwszy zapach zapowiadający święta. Najpiękniejsze, najbardziej wyczekiwane, magiczne. W tę atmosferę w Piekarni Sarzyński wprowadzi nas gość specjalny – święty Mikołaj – zapachem aromatycznej kawy i herbaty podanej w towarzystwie piernikowych ludków i wypieków z piernikową nutą przygotowanych specjalnie na tę okazję. To on także będzie patronował warsztatom piernikowym dla dzieci, podczas których po okiem mistrzyni Igi Sarzyńskiej najmłodsi cukiernicy dekorować będą pierniczki i chatki z piernika. I on również rozlosuje nagrody wśród gości, którzy w tym czasie odwiedzą Piekarnię na Nadrzecznej.

Piernikowy weekend to pierwsza zapowiedź świąt. Od tej pory można już tylko odliczać czas dzielący nas od kolejnych świątecznych zapachów.

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

Mapa

Restauracje

Sarzyński - Restauracja Na Piętrze


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2022.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę