Ostatnia sesja VII kadencji Rady Miejskiej

Skomentuj (18)

zobacz więcej (10)

Ostatnia sesja VII kadencji przeszła do historii. W auli Gminnego Zespołu Szkół władze samorządowe – burmistrzowie, radni, sołtysi oraz urzędnicy kazimierskiego magistratu, kierownicy i dyrektorzy jednostek prowadzonych przez samorząd zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami i podziękowaniami za wspólną pracę na rzecz gminy Kazimierz Dolny w latach 2014 – 2018.

Podziękowania za wspólną pracę w Radzie Miejskiej i działania na rzecz Kazimierza zdominowały ostatnią 49. sesję Rady Miejskiej VII kadencji. Pamiątkowe dyplomy z rąk przewodniczącego Rady Piotra Guza i burmistrza Kazimierza Andrzeja Pisuli otrzymali wszyscy radni, a także współpracujący z radą urzędnicy, sołtysi, kierownicy jednostek samorządowych.

- Było to dla mnie nowe doświadczenie, nie powiem, że najłatwiejsze, nie powiem, że najprzyjemniejsze, ale na pewno ciekawe – powiedziała żegnająca się z pracą w Radzie Miejskiej radna z Bochotnicy Laurencja Krasowicz, która jako pierwsza przyjęła z rąk przewodniczącego Rady okolicznościowe podziękowania. – Wszystkim państwu życzę wiele pomyślności w nowej kadencji, a nowemu panu burmistrzowi też wiele udanych inwestycji.

Podziękowania za pracę na rzecz gminy przyjął także zastępca burmistrza Artur Pomianowski wybrany w tegorocznych wyborach samorządowych na kolejnego burmistrza Kazimierza.

Podziękowania za sumienną pracę oraz podejmowanie działań na rzecz rozwoju gminy Kazimierz Dolny oraz dla dobra jej mieszkańców otrzymał także ustępujący ze stanowiska burmistrz Kazimierza Andrzej Pisula.

- Bycie burmistrzem Kazimierza Dolnego to dla mnie wielki zaszczyt. To powinność, by dać z siebie tyle, ile człowiek potrafi, by to zaufanie społeczne, którym człowiek został obdarzony, nie zostało zawiedzione. To jest podstawowa rzecz – mówił burmistrz Andrzej Pisula. – Chociaż były też i takie momenty, kiedy się nie chciało iść do pracy. Natłok spraw, zwłaszcza budowa tego budynku w którym się znajdujemy, czasami nie pozwalał cieszyć się z tej pracy. Były też sympatyczne, miłe chwile, kiedy reprezentowałem miasto, kiedy mogłem stanąć przed ludźmi z zewnątrz, przed turystami czy czterokrotnie przed widzami Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi kiedy w takim doborowym towarzystwie można było parę dobrych słów powiedzieć czy nawet zaśpiewać. To, czego się nauczyłem przez te cztery lata w tej pięknej gminie, ale bardzo trudnej, takiej charakternej gminie, będzie owocowało w przyszłości.

Słowa uznania padły też w stronę redakcji Kazimierskiego Portalu Internetowego za relacjonowanie posiedzeń Rady Miejskiej za wierność relacji i obiektywizm.

 

Sesja na facebooku

Podziękowania dla radnych

Podziękowania burmistrza

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (18)

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2018.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2018.
Pokaż stopkę