Ogłoszenie dla Gminnego Zespołu Szkół

Skomentuj (45)

Zebranie z rodzicami uczniów Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu Dolnym – szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum – odbędzie się 2 czerwca 2011 r. o godz. 16.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. J. Koszczyca-Witkiewicza. Nauka we wszystkich trzech szkołach wznowiona zostanie od 5 czerwca (poniedziałek).

Plan i miejsce odbywania się zajęć lekcyjnych zostaną podane na zebraniu z rodzicami i ukaże się na stronie internetowej szkoły.

Sekretariat GZS czynny będzie od 2 czerwca w budynku administracyjnym Zespołu Szkół im. J. Koszczyca –Witkiewicza ul. Nadwiślańska 9 (gabinet pielęgniarki).

Ogłoszenie specjalne dla uczniów kl. III gimnazjum

Punkt rekrutacyjny do szkół ponadgimnazjalnych znajduje się w tymczasowym sekretariacie GZS tj. w budynku ZS im. J. Koszczyca-Witkiewicza (gabinet pielęgniarki).

Kontakt tel. 603 511 062

Skomentuj


Dodane komentarze (45)

 • zyzio
  biedroNka proponuję jak się już "wykrztałcisz" abyś została nauczycielką
 • LOt
  Życzę powodzenia.
 • biedroNka
  poprostu mówię jak jetst na oceny trzeba pracować przez cały rok moze poprostu zrobimy rok szkolny 2 tygodnie aby nikt nie musiał nic poprawiać rozumiem niektórym poprostu podwinęła się noga ale nie wszystkim a niektórzy <naucz> w szkoile w kaz. są stronniczy.starych i doświadczonych się zwalnia i przyjmuje młodych bez wykrztałcenia
 • Karol
  LOt damy radę bez ciebie. Szkoła na pewno zostanie odbudowana. Będzie cudowna, piękna i nowoczesna.
  Pozdrawiam
 • Mieszkaniec
  Teraz narzekacie , ale wybieracie ....., więc do kogo mieć pretensje..(?)
 • LOt
  wspólnym ? mów za siebie !

  Kiedy coś chcą ode mnie,to piękne uśmiechy i okrągłe słówka
  a gdy ja idę że sprawą do urzędu to wielka łaska że wielki pan w moją strone odwróci głowę
  wiec łaskawie proszę-ode mnie z daleka !
 • max
  Mieszkaniec masz w pełni rację, tylko ktoś do tego doprowadził, że ludzie są ze sobą skłóceni i patrzą na siebie wilkiem, a w takiej chwili ja ta, kiedy stało się nieszczęści nie powinno być podziałów i różnic. Tylko wspólnym wysiłkiem możemy i odbudujemy szkołę!!!
 • Mieszkaniec
  Stało się nieszczęście i to wszystko.Dobrze , że nie było ofiar w ludziach. Wszyscy powinni się zmobilizować by pomóc w kłopotliwej sytuacji. Ale przecież to Kazimierz , i w tym mieście nie ma normalnych , rozsądnych ludzi.Ciekaw jestem jak potoczą się sprawy w tak skłóconej i zazdrosnej społeczności
 • kazimierzanka
  kazimierzanin a moze Ty przyjmiesz choć jeden odział zanim komuś zaproponujesz? Pewnie nie jesteś mega-mega ale jeden odział np obecnej pierwszej klasy to jedyne 9 malych dzieci.
  A betanki rzeczywiście za zgodą kurii mogłyby pomóc (mogłyby ale nie muszą), Na pewno utrzymanie budynku i media byłyby w gestii organu prowadzącego szkoły tzn. gminy. Myślę, że mieszkańcy, rózne organizacje, hotele i inni ludzie dobrej woli ofiarowali by pomoc w miarę swoich możliwości.
 • kazimierzanin
  A może król kazimierz? on jest przecież mega-mega
 • Misio
  A może siostry Betanki udostępnią swoją mega-rezydencję na utworzenie szkoły podstawowej?!!!
 • ANKA
  al1814 nie kwestionuję zasadności budowy czy modernizacji, tylko kwoty jakie na ten cel wydaje kazimierski magistrat. Inni robią to znacznie taniej np Kuria Buskupia, która za 30 milionów złotych remontuje 9 Kościołów na Lubelskim Powiślu. Zakres tych prac jest bez porównania większy niż remont murów kazimierskiego zamku, które to remontu pochłoną ponad 7 milionów złotych!!! i Tu jest problem że mamy w Kazimierzu najdroższe inwestycje, co później przekłada się na jakieś dziwne szukanie oszczędności nie tam gdzie trzeba!!!
 • Elka
  a cośtam daj mi milion trzysta a wybuduję sobie dom a nie kibel .
 • al1814
  Poczytaj Anko co napisano na tablicach informacyjnych remontowanych obiektów. Toalety świadczą o kulturze miasta, a oczyszczalnię, jak wszystko należy modernizować. A może nic nie robić? To też byłoby powodem do "czepiania się".
 • ANKA
  "Oszczędności" Pana Burmistrza:
  -szalet miejski za 1.300.000PLN
  -przystanek za ok 500.000PLN-
  -remont murów zamku i baszty za ponad 7.500.000PLN
  -za rok remont wyremontowanej w 2002r oczyszczalni za 4.500.000PLN
  innych drobniejszych "oszczędności" już nie wymieniam...
 • Irka
  Profesor wychowali cię na ''narcyza'' zapatrzonego w siebie , są dzieci które jeszcze poprawiaja stopnie .Na świecie istnieja też inni nie tylko ty .
 • Azalia
  Może się nie znam profesorze, ale chyba nie można tak sobie zrobić końca roku wcześniej, trzeba by było to odrobić w roku przyszłym.
 • PROFESOR
  nie rozumiem jednego po co dzieci upychać w ZS nad wisłą przed końcem roku , przecierz tam i tak zapewne jest duzy tłok. Powinien być zrobiony wcześniej koniec roku. A zanim Gm.kazimierz zorganizuje sesję zrobi projekt i zorganizuje przetarg minie pewnie ze 3-4 lata.
 • wiem że nic nie wiem
  DO SKUMBRIE W TOMACIE
  Masz racje burmistrz był w tamtej kadencji i wiele w tym czasie nie zrobił trzeba było wybrać kogoś innego a jeżeli na niego głosowaliście to po prostu miejcie honor i nie zabierajcie głosu
 • Skumbrie w tomacie
  Dyskusja jak zwykle nie na temat, frustracja, wylewanie złości i nienawiści. Sami wybraliście burmistrza, radnych.
  Chcieliście, no to macie...

Mapa

Oświata

szkoła


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę