Nieczynne do odwołania

Skomentuj (5)

Burmistrz Kazimierza Dolnego informuje, że z uwagi na stan techniczny urządzeń zabawowych zostaje zamknięty plac zabaw.

Jedyny w mieście plac zabaw został wyłączony z użytkowania decyzją burmistrza Kazimierza 19 października.

- Podejmowane są wszelkie starania, aby istniejące urządzenia zabawowe na placu zabaw wyremontować lub też - w przypadku pozyskania na ten cel środków zewnętrznych - wymienić na nowe w 2017 r. – mówi burmistrz Andrzej Pisula. – Za zaistniałe w związku z zamknięciem placu zabaw trudności przepraszamy.

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • pijany znad Grodarza
  @ Fanka. Najwyższy czas WIEDZIEĆ co może Burmistrz..
  PRAWO
  BURMISTRZ
  Burmistrz (wójt, prezydent miasta) - jednoosobowy organ wykonawczy gminy. Burmistrz jest organem wykonawczym w jednostce samorządowej, w której siedziba władz znajduje się w mieście położonym na terytorium tej gminy. W miastach powyżej 100 tys. mieszkańców organem wykonawczym jest prezydent miasta, w pozostałych jednostkach - wójt. Burmistrz (wójt, prezydent miasta) wykonuje uchwały rady gminy i zadania gminy określone przepisami prawa - m.in. przygotowuje projekty uchwał rady gminy i określa sposób ich wykonywania. W jego wyłącznych kompetencjach leży gospodarowanie mieniem komunalnym i wykonywanie budżetu oraz zatrudnianie kierowników gminnych jednostek organizacyjnych. W realizacji zadań własnych gminy burmistrz (wójt, prezydent) podlega wyłącznie radzie gminy, która stanowi także o kierunkach oraz decyduje w strategicznych kwestiach majątkowych gminy. Jako organ administracji posiada ustalone kompetencje do rozstrzygania w sprawach indywidualnych - wydaje indywidualne decyzje w zakresie wszystkich zadań gminy.
 • K.W
  Gdybyście byli Państwo na konsultacjach społecznych ws. placu wiedzielibyście, że dzięki zamknięciu placu zabaw Kazimierz ma większe szanse na otrzymanie zewnętrznych pieniędzy na remont. Trzeba się interesować a nie narzekać.
 • VINCENTO
  JAKI BURMISTRZ TAKI I PLAC ZABAW .......COZ, CZAS CHYBA SPAKOWAC SIE PANIE KOLEGO I NA GRZEBIENIU CZY TAM NA TYM LISCIU ZAGRAC ..TO BEDZIE CHYBA LATWIEJSZE
 • trener
  to jakiś cyrk. trzy urządzenia na krzyż i nie ma pieniędzy na remont? spadaj burmistrzu na mandolinie grać
 • Fanka
  Przerasta burmistrz remont kilku urządzeń... Z czym do ludzi. Z czym do ludzi? Po trzy kroć z czym do ludzi?

Mapa

Oświata

szkoła


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę