Na szlaki z Koszczycem

Skomentuj (3)

zobacz więcej (15)

Wszystkie szlaki prowadzą do Koszczyca. Pod tym hasłem już po raz trzynasty odbył się Gwiaździsty Rajd Gimnazjalny w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym.

Około 200 osób z Puław, Wilkowa, Nałęczowa i Kazimierza wyruszyło na szlaki Kazimierskiego Parku Krajobrazowego w ramach XIII Gwiaździstego Rajdu Gimnazjalnego w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym. Uczniowie ostatnich klas gimnazjalnych odkrywali ciekawe miejsca, poznawali osobliwości kazimierskiej przyrody, podziwiali krajobrazy. Pogoda okazała się wprost wymarzona na tę wędrówkę, mimo że mogło być różnie – jeszcze w nocy padał ulewny deszcz.

Po rajdzie uczniowie odwiedzali pracownie szkolne KoszczycTrans i Hoteli Koszczyc oraz Park Rozrywki „Z fizyką za pan brat” i brali udział w różnorakich konkurencjach sportowych.

Imprezę tradycyjnie zakończyło wręczenie dyplomów i nagród oraz wspólny grill.


Tekst i zdjęcia: Zespół Szkół
im. Jana Koszczyca Witkiewicza

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • Xyz
  Klaudia jestes najpiekniejsza
  • Anonim
   A która to? :)
 • zdzislaw.
  Piękne zdjęcia szkoda, że nikt nie wpadł na pomysł opisania poszczególnych fotek co ułatwiło by odnalezienie tych miejsc w samodzielnych wędrówkach.

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę