Na szlaki z Koszczycem

Skomentuj (3)

zobacz więcej (15)

Wszystkie szlaki prowadzą do Koszczyca. Pod tym hasłem już po raz trzynasty odbył się Gwiaździsty Rajd Gimnazjalny w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym.

Około 200 osób z Puław, Wilkowa, Nałęczowa i Kazimierza wyruszyło na szlaki Kazimierskiego Parku Krajobrazowego w ramach XIII Gwiaździstego Rajdu Gimnazjalnego w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym. Uczniowie ostatnich klas gimnazjalnych odkrywali ciekawe miejsca, poznawali osobliwości kazimierskiej przyrody, podziwiali krajobrazy. Pogoda okazała się wprost wymarzona na tę wędrówkę, mimo że mogło być różnie – jeszcze w nocy padał ulewny deszcz.

Po rajdzie uczniowie odwiedzali pracownie szkolne KoszczycTrans i Hoteli Koszczyc oraz Park Rozrywki „Z fizyką za pan brat” i brali udział w różnorakich konkurencjach sportowych.

Imprezę tradycyjnie zakończyło wręczenie dyplomów i nagród oraz wspólny grill.


Tekst i zdjęcia: Zespół Szkół
im. Jana Koszczyca Witkiewicza

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • Xyz
  Klaudia jestes najpiekniejsza
  • Anonim
   A która to? :)
 • zdzislaw.
  Piękne zdjęcia szkoda, że nikt nie wpadł na pomysł opisania poszczególnych fotek co ułatwiło by odnalezienie tych miejsc w samodzielnych wędrówkach.

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę