Żonkile na rzecz hospicjum

zobacz więcej (6)

Żółte żonkile znowu pojawiły się na ulicach Kazimierza Dolnego. Tym razem w pachnącej odsłonie. Wolontariusze kwesty żonkilowej zbierali fundusze na rzecz Hospicjum im. bł. Matki Teresy z Kalkuty w Puławach.

W Kazimierzu na rzecz puławskiego hospicjum kwestowali wolontariusze z Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym.

Każdy datek do puszki to jeden żonkil. Każdy datek do puszki to realna pomoc dla osób terminalnie chorych – pacjentów Hospicjum im. bł. Matki Teresy z Kalkuty w Puławach.

- Włączamy dzieci i młodzieży w prowadzone kwesty, bowiem uwrażliwianie ich jest bardzo ważne – mówią organizatorzy kwesty z puławskiego hospicjum. – Dzięki temu wyrosną z nich świadomi, empatyczni ludzie.

Na rzecz hospicjum kwestowano także w Puławach i Gołębiu. W sumie zebrano 11 143 zł.

 

 

Tekst i foto: Zespół Szkół
im. Jana Koszczyca Witkiewicza

 

Skomentuj


Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę