Gimnazjaliści u Koszczyca (video)

Skomentuj (6)

zobacz więcej (11)

Już po raz jedenasty podczas corocznego Gwiaździstego Rajdu Gimnazjalnego "Wszystkie szlaki prowadzą do Koszczyca" u Koszczyca gościła młodzież z klas trzecich okolicznych gimnazjów. Jak było? Fajnie!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi zapowiadały, że ta impreza nie może się udać. Bo jak w deszczu można gdziekolwiek wędrować? Okazało się jednak, że można i nie gdziekolwiek, tylko po szlakach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, czyli po trasach prawie zgodnych z planem. Prawie, bo lepiej było omijać zaplanowane wstępnie miejsca survivalowe, piękne, ale dostępne raczej przy słonecznej pogodzie. Kazimierz w deszczu okazał się jednak nie mniej atrakcyjny, a po wędrówce na uczestników rajdu czekały kiełbaski z grilla i gorąca herbata. Oraz oczywiście konkurencje: bieg kelnerski, wyciskanie sztangi leżąc, konkurs strzelecki.

Najwięcej emocji jak zwykle towarzyszyło przeciąganiu liny. W tym roku rozgrywki te miały charakter międzynarodowy. Wzięli w nich udział ukraińscy studenci z WSSP im. Wincentego Pola w Lublinie, którzy u Koszczyca przebywali na zajęciach plenerowych.


Źródło: Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę