Gimnazjaliści u Koszczyca (video)

Skomentuj (6)

zobacz więcej (11)

Już po raz jedenasty podczas corocznego Gwiaździstego Rajdu Gimnazjalnego "Wszystkie szlaki prowadzą do Koszczyca" u Koszczyca gościła młodzież z klas trzecich okolicznych gimnazjów. Jak było? Fajnie!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi zapowiadały, że ta impreza nie może się udać. Bo jak w deszczu można gdziekolwiek wędrować? Okazało się jednak, że można i nie gdziekolwiek, tylko po szlakach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, czyli po trasach prawie zgodnych z planem. Prawie, bo lepiej było omijać zaplanowane wstępnie miejsca survivalowe, piękne, ale dostępne raczej przy słonecznej pogodzie. Kazimierz w deszczu okazał się jednak nie mniej atrakcyjny, a po wędrówce na uczestników rajdu czekały kiełbaski z grilla i gorąca herbata. Oraz oczywiście konkurencje: bieg kelnerski, wyciskanie sztangi leżąc, konkurs strzelecki.

Najwięcej emocji jak zwykle towarzyszyło przeciąganiu liny. W tym roku rozgrywki te miały charakter międzynarodowy. Wzięli w nich udział ukraińscy studenci z WSSP im. Wincentego Pola w Lublinie, którzy u Koszczyca przebywali na zajęciach plenerowych.


Źródło: Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2024. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę