Na ludową nutę, hej!

Skomentuj (4)

zobacz więcej (20)

Festiwalowa sobota w Kazimierzu Dolnym zakończyła się, jak co roku, zabawą ludową na Rynku. Pogoda sprzyjała, więc tańcom nie było końca!

Zabawa ludowa od lat jest nieodłączną częścią Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych. Niektórzy turyści przyjeżdżają do Kazimierza specjalnie dla tego wydarzenia, by potańczyć, a w zasadzie potańcować! przy muzyce idealnie się do tego nadającej.

 

Tegoroczna zabawa zaczęła się zaraz po godzinie 20.00 i w zasadzie od razu znaleźli się pierwsi chętni tancerze. Na "parkiecie" pod gołym niebem bawiły się zarówno dzieci, jak i ich rodzice czy dziadkowie. W parach, pojedynczo, a nawet tworząc kółeczka.

 

Na scenie pojawiały się kolejne zespoły, prezentując swoje umiejętności, a chwilę później artystów można było spotkać tańczących wśród publiczności.

 

Niech żyje zabawa, hej!

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • Wiochmen
  Ale wiocha!!!!
 • Jaka to melodia
  Dziura w dachu czy się tak uszarpał (jak przy kosie) z partnerką - ten na lewo w koszuli w krateczce ?
  • Ulka
   Gorąco, to nie dziwota, że sie tak złachał ;-)
  • Kierdziołek - pan sołtys
   A juści tam ! Dyć tańcował chizo. Una tyż.

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę