Na ludową nutę, hej!

Skomentuj (4)

zobacz więcej (20)

Festiwalowa sobota w Kazimierzu Dolnym zakończyła się, jak co roku, zabawą ludową na Rynku. Pogoda sprzyjała, więc tańcom nie było końca!

Zabawa ludowa od lat jest nieodłączną częścią Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych. Niektórzy turyści przyjeżdżają do Kazimierza specjalnie dla tego wydarzenia, by potańczyć, a w zasadzie potańcować! przy muzyce idealnie się do tego nadającej.

 

Tegoroczna zabawa zaczęła się zaraz po godzinie 20.00 i w zasadzie od razu znaleźli się pierwsi chętni tancerze. Na "parkiecie" pod gołym niebem bawiły się zarówno dzieci, jak i ich rodzice czy dziadkowie. W parach, pojedynczo, a nawet tworząc kółeczka.

 

Na scenie pojawiały się kolejne zespoły, prezentując swoje umiejętności, a chwilę później artystów można było spotkać tańczących wśród publiczności.

 

Niech żyje zabawa, hej!

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • Wiochmen
  Ale wiocha!!!!
 • Jaka to melodia
  Dziura w dachu czy się tak uszarpał (jak przy kosie) z partnerką - ten na lewo w koszuli w krateczce ?
  • Ulka
   Gorąco, to nie dziwota, że sie tak złachał ;-)
  • Kierdziołek - pan sołtys
   A juści tam ! Dyć tańcował chizo. Una tyż.

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę