Miejsce osobne Magdaleny Limbach

zobacz więcej (7)

"Miejsce osobne" to tytuł wystawy malarstwa Magdaleny Limbach. Jej prace opowiadają o człowieku, jego materialnej i duchowej naturze oraz o miejscu, gdzie każdy z nas staje sam na sam ze swoim prawdziwym ja. Wystawę można oglądać do 3 sierpnia w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki. 

Magdalena Limbach jest absolwentką Wydziału Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Obecnie mieszka i tworzy w Warszawie. Zajmuje się malarstwem, projektowaniem graficznym oraz ilustracją. Jest autorką licznych prac prezentowanych na wystawach urządzanych na terenie całej Polski oraz za granicą. Teraz po raz pierwszy jej obrazy można oglądać w, jak sama mówi – moim ukochanym Kazimierzu.

 

Tematem jej prac jest człowiek, jego emocjonalna sfera i duchowa podróż.

 

- Najbardziej interesuje mnie tęsknota człowieka za przekraczaniem widzialnego wymiaru świata – mówi artystka. 

 

Tytułowe miejsce osobne to przestrzeń, w której każdy ulega wyciszeniu i może wsłuchać się w swój wewnętrzny głos. Autorka zastrzega jednak, że to odosobnienie to nie izolacja, lecz - spotkanie z sobą samym, nagim pozbawionym kolekcji swoich masek. To przestrzeń pełna paradoksów, gdzie wsłuchujemy się w ciszę i odkrywamy tajemnicę, jaką każdy z nas jest dla samego siebie.

 

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę