Leszek Długosz jesiennie (video)

zobacz więcej (9)

Sobotni koncert Leszka Długosza w Kuncewiczówce przyciągnął tłumy. Nie dla wszystkich starczyło miejsca nie tylko w głównym salonie, ale nawet w samym domu.

Leszek Długosz swoim koncertem w Kuncewiczówce obwieścił niejako nadejście jesieni. Jesienne wiersze i piosenki poetyckie przeplatane ciepłym głosem gawędy artysty budowały klimat iście… kazimierski. Oto czas zwalania i zawęża przestrzeń tylko do Kuncewiczówki. Za oknem może być wszytko: i słota, i nawet wspominana zawierucha wojenna, przed którą uciekali wrześniowi goście tego domu w 1939 r. Jednak tu – w czterech ścianach Willi pod Wiewiórką – jest spokojnie i naprawdę bezpiecznie.

Leszek Długosz podczas spotkania w Kazimierzu prezentował swoje dwie książki: poetycki tomik „Pamiętać” i „Pod Baranami. Ten Szczęsny czas…”

Skomentuj


Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia...
Szukasz noclegu w ustronnym miejscu? Chcesz odpocząć z dala od tłumu ludzi, zgiełku miasta, w zacisznej okolicy lub na łonie przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę obiektów...
Pokaż stopkę