Leszek Długosz jesiennie (video)

zobacz więcej (9)

Sobotni koncert Leszka Długosza w Kuncewiczówce przyciągnął tłumy. Nie dla wszystkich starczyło miejsca nie tylko w głównym salonie, ale nawet w samym domu.

Leszek Długosz swoim koncertem w Kuncewiczówce obwieścił niejako nadejście jesieni. Jesienne wiersze i piosenki poetyckie przeplatane ciepłym głosem gawędy artysty budowały klimat iście… kazimierski. Oto czas zwalania i zawęża przestrzeń tylko do Kuncewiczówki. Za oknem może być wszytko: i słota, i nawet wspominana zawierucha wojenna, przed którą uciekali wrześniowi goście tego domu w 1939 r. Jednak tu – w czterech ścianach Willi pod Wiewiórką – jest spokojnie i naprawdę bezpiecznie.

Leszek Długosz podczas spotkania w Kazimierzu prezentował swoje dwie książki: poetycki tomik „Pamiętać” i „Pod Baranami. Ten Szczęsny czas…”

Skomentuj


Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę