Leszek Długosz jesiennie (video)

zobacz więcej (9)

Sobotni koncert Leszka Długosza w Kuncewiczówce przyciągnął tłumy. Nie dla wszystkich starczyło miejsca nie tylko w głównym salonie, ale nawet w samym domu.

Leszek Długosz swoim koncertem w Kuncewiczówce obwieścił niejako nadejście jesieni. Jesienne wiersze i piosenki poetyckie przeplatane ciepłym głosem gawędy artysty budowały klimat iście… kazimierski. Oto czas zwalania i zawęża przestrzeń tylko do Kuncewiczówki. Za oknem może być wszytko: i słota, i nawet wspominana zawierucha wojenna, przed którą uciekali wrześniowi goście tego domu w 1939 r. Jednak tu – w czterech ścianach Willi pod Wiewiórką – jest spokojnie i naprawdę bezpiecznie.

Leszek Długosz podczas spotkania w Kazimierzu prezentował swoje dwie książki: poetycki tomik „Pamiętać” i „Pod Baranami. Ten Szczęsny czas…”

Skomentuj


Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę