Terefere Mikołaju!

U-wa-ga. Stre-fa ra-że-nia w o-ko-li-cach Ko-rze-nia. Za-le-ca-my o-bec-ność. Gwa-ran-to-wa-na peł-na re-ggae-ne-ra-cja. Róż-ne sty-le, róż-ne ins-pi-rac-je. De-ko świą-tecz-nie z pier-ni-ko-wym za-pa-chem w tle – takimi słowy organizatorzy zapraszają na mikołajkowy koncert zespołu Terefere.

Grupa Terefere to duet akustyczny niekonwencjonalnie łączący brzmienie kobiecego wokalu z akordeonem.

- Podróżujemy w różnych kierunkach. Pływamy w różnych stylach z takimi przewodnikami jak: The Police, Daft Punk, Stevie Wonder... – mówią o osobie członkowie zespołu: Edyta Glińska i Patryk Walczak.

Glińska uwielbia zaglądać do wszystkich szufladek muzycznych. W muzyce poszukuje wzruszenia i zachwytu. Pisze teksty, tworzy linie wokalne i śpiewa. Występuje z grupami: Nao, Golden Life i Terefere.

Walczak uwielbia łączyć to, co z pozoru się nie łączy. Komponuje i gra na akordeonie. Jest absolwentem Instytutu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Występuje z zespołami: Frument Project, Orkiestra Patatajtryk – które założył – oraz Dobroto i Tygiel Folk Banda.

- Zabrać płuca pełne dobrej energii. Zapewniamy błogostan w pakiecie – obiecują organizatorzy koncertu z Korzeniowej.

Koncert grupy Terefere odbędzie się 6 grudnia o godzinie 20.00 w klubojadalni Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43 w ramach VIII Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego. Wstęp 10 zł.

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Długi Weekend majowy 2021 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę