Terefere Mikołaju!

U-wa-ga. Stre-fa ra-że-nia w o-ko-li-cach Ko-rze-nia. Za-le-ca-my o-bec-ność. Gwa-ran-to-wa-na peł-na re-ggae-ne-ra-cja. Róż-ne sty-le, róż-ne ins-pi-rac-je. De-ko świą-tecz-nie z pier-ni-ko-wym za-pa-chem w tle – takimi słowy organizatorzy zapraszają na mikołajkowy koncert zespołu Terefere.

Grupa Terefere to duet akustyczny niekonwencjonalnie łączący brzmienie kobiecego wokalu z akordeonem.

- Podróżujemy w różnych kierunkach. Pływamy w różnych stylach z takimi przewodnikami jak: The Police, Daft Punk, Stevie Wonder... – mówią o osobie członkowie zespołu: Edyta Glińska i Patryk Walczak.

Glińska uwielbia zaglądać do wszystkich szufladek muzycznych. W muzyce poszukuje wzruszenia i zachwytu. Pisze teksty, tworzy linie wokalne i śpiewa. Występuje z grupami: Nao, Golden Life i Terefere.

Walczak uwielbia łączyć to, co z pozoru się nie łączy. Komponuje i gra na akordeonie. Jest absolwentem Instytutu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Występuje z zespołami: Frument Project, Orkiestra Patatajtryk – które założył – oraz Dobroto i Tygiel Folk Banda.

- Zabrać płuca pełne dobrej energii. Zapewniamy błogostan w pakiecie – obiecują organizatorzy koncertu z Korzeniowej.

Koncert grupy Terefere odbędzie się 6 grudnia o godzinie 20.00 w klubojadalni Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43 w ramach VIII Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego. Wstęp 10 zł.

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę