Kazimierz na Ciebie czeka!

zobacz więcej (18)

Pierwszy długi weekend majowy zwykle otwierał sezon w Kazimierzu. Sezon tłumów turystów, pełnego rynku, korków na wjeździe i tłoku na parkingach. Jak jest teraz? Sprawdź! Kazimierz na Ciebie czeka!
Pandemia koronawirusa sprawiła, że Kazimierz zamarł. Teraz – gdy rozpoczęło się odmrażanie życia gospodarczego – nieśmiało wraca do życia. Na rynku pojawiają się turyści, na których czekają kafejki – na razie z kawą czy lodami na wynos – kramy z pamiątkami, meleksy i dorożki.
- Kazimierz na Ciebie czeka! – Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki zachęca do przyjazdu do Miasteczka spotem filmowym złożonym z kilkunastu ujęć z różnych miejsc nagranych przez kazimierskich przedsiębiorców – właścicieli miejsc noclegowych, kawiarni i restauracji, sklepów czy przewodników turystycznych.
- Chcemy zachęcić ludzi, żeby mimo wszystko przyjeżdżali do Kazimierza, oczywiście z zachowaniem zalecanych zasad bezpieczeństwa – mówi Justyna Prajsnar z Kazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji i Turystyki.
- Nic się w Kazimierzu przez ten czas nie zmieniło. Nastawienie do turystów jest jednakowo życzliwe, wręcz staramy się być jeszcze lepsi. Wszyscy przedsiębiorcy tę ciszę wykorzystują, by lepiej się przygotować na przyjęcie gości – mówi Mariusz Płoszaj – Mazurek dyrektor KOKPiT.
Filmik „Kazimierz na Ciebie czeka” już krąży w sieci. Kolejne w przygotowaniu. Jeśli chcesz w ten sposób zachęcić turystów do przyjazdu, wystarczy nagrać krótkie ujęcie z hasłem „Kazimierz na Ciebie czeka!” i przesłać go na adres kokpit@kokpit.com.pl

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę