Kazimierz na Ciebie czeka!

zobacz więcej (18)

Pierwszy długi weekend majowy zwykle otwierał sezon w Kazimierzu. Sezon tłumów turystów, pełnego rynku, korków na wjeździe i tłoku na parkingach. Jak jest teraz? Sprawdź! Kazimierz na Ciebie czeka!
Pandemia koronawirusa sprawiła, że Kazimierz zamarł. Teraz – gdy rozpoczęło się odmrażanie życia gospodarczego – nieśmiało wraca do życia. Na rynku pojawiają się turyści, na których czekają kafejki – na razie z kawą czy lodami na wynos – kramy z pamiątkami, meleksy i dorożki.
- Kazimierz na Ciebie czeka! – Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki zachęca do przyjazdu do Miasteczka spotem filmowym złożonym z kilkunastu ujęć z różnych miejsc nagranych przez kazimierskich przedsiębiorców – właścicieli miejsc noclegowych, kawiarni i restauracji, sklepów czy przewodników turystycznych.
- Chcemy zachęcić ludzi, żeby mimo wszystko przyjeżdżali do Kazimierza, oczywiście z zachowaniem zalecanych zasad bezpieczeństwa – mówi Justyna Prajsnar z Kazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji i Turystyki.
- Nic się w Kazimierzu przez ten czas nie zmieniło. Nastawienie do turystów jest jednakowo życzliwe, wręcz staramy się być jeszcze lepsi. Wszyscy przedsiębiorcy tę ciszę wykorzystują, by lepiej się przygotować na przyjęcie gości – mówi Mariusz Płoszaj – Mazurek dyrektor KOKPiT.
Filmik „Kazimierz na Ciebie czeka” już krąży w sieci. Kolejne w przygotowaniu. Jeśli chcesz w ten sposób zachęcić turystów do przyjazdu, wystarczy nagrać krótkie ujęcie z hasłem „Kazimierz na Ciebie czeka!” i przesłać go na adres kokpit@kokpit.com.pl

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia...
Szukasz noclegu w ustronnym miejscu? Chcesz odpocząć z dala od tłumu ludzi, zgiełku miasta, w zacisznej okolicy lub na łonie przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę obiektów...
Pokaż stopkę