Kayah na kazimierskim zamku

Ruszyła sprzedaż biletów na kwietniowy koncert, który odbędzie się na dziedzińcu Zamku w Kazimierzu Dolnym. Tym razem na scenie pod gołym niebem wystąpi Kayah.

Kayah to jedna z najbardziej rozpoznawanych i docenianych artystek w Polsce. Swój debiutancki autorski album “Kamień” wydała w 1995 roku i do tej pory ma na koncie 10 albumów i wiele wspaniałych przebojów jak m.in.: “Za późno”, „Supermenka“, „Na językach“, „Testosteron“, „Prawy do lewego“, „Śpij Kochanie Śpij” czy świąteczny „Ding Dong”.  Jest obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat, a w czasie swojej solowej kariery otrzymała najważniejsze nagrody muzyczne, w tym dla najlepszej wokalistki, kompozytorki, najlepszego utworu czy albumu.
To zarówno wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, ale także współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayah. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz.

28 kwietnia o godzinie 20.30 artystka wraz z zespołem wystąpi na dziedzińcu kazimierskiego Zamku. Koncert Kayah The Best to niepowtarzalna okazja, by usłyszeć największe przeboje, jak „Testosteron”, „Na językach”, „Supermenka” czy „Za późno”.

- Fantastyczny i kameralny występ największej artystki naszej sceny – czytamy w jednej z recenzji. – To był niezapomniany wieczór. Dziękujemy Kayah!

Bilety w cenie 50 zł, dostępne są w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Rynek 15 (tel. 818810709) oraz na biletyna.pl.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę