Kayah na kazimierskim zamku

Ruszyła sprzedaż biletów na kwietniowy koncert, który odbędzie się na dziedzińcu Zamku w Kazimierzu Dolnym. Tym razem na scenie pod gołym niebem wystąpi Kayah.

Kayah to jedna z najbardziej rozpoznawanych i docenianych artystek w Polsce. Swój debiutancki autorski album “Kamień” wydała w 1995 roku i do tej pory ma na koncie 10 albumów i wiele wspaniałych przebojów jak m.in.: “Za późno”, „Supermenka“, „Na językach“, „Testosteron“, „Prawy do lewego“, „Śpij Kochanie Śpij” czy świąteczny „Ding Dong”.  Jest obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat, a w czasie swojej solowej kariery otrzymała najważniejsze nagrody muzyczne, w tym dla najlepszej wokalistki, kompozytorki, najlepszego utworu czy albumu.
To zarówno wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, ale także współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayah. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz.

28 kwietnia o godzinie 20.30 artystka wraz z zespołem wystąpi na dziedzińcu kazimierskiego Zamku. Koncert Kayah The Best to niepowtarzalna okazja, by usłyszeć największe przeboje, jak „Testosteron”, „Na językach”, „Supermenka” czy „Za późno”.

- Fantastyczny i kameralny występ największej artystki naszej sceny – czytamy w jednej z recenzji. – To był niezapomniany wieczór. Dziękujemy Kayah!

Bilety w cenie 50 zł, dostępne są w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Rynek 15 (tel. 818810709) oraz na biletyna.pl.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę