Kazimierz-Modlin - od teraz łatwiej i taniej

Skomentuj (2)

Od teraz dojazd z Kazimierza do portu lotniczego Modlin będzie łatwiejszy, a także dużo tańszy. Jest to efekt rozpoczętej właśnie współpracy trzech firm przewozowych.

Trzy firmy oferujące przewóz busami na trasie Kazimierz Dolny – Warszawa oraz Warszawa – Modlin, rozpoczęły w tym miesiącu współpracę. Chodzi o Halobus, OKbus i ModlinBus. Dzięki ich współpracy podróżni chcący dostać się z Kazimierza na lotnisko w Modlinie, i odwrotnie, będą mogli to zrobić w tańszy i łatwiejszy sposób. 

 - W odpowiedzi na zapotrzebowanie podróżnych oraz zaplanowanego dalszego rozwoju sieci połączeń OKbus oraz ModlinBus od 3 kwietnia 2017 rozpoczyna współpracę na trasie Lotnisko Modlin – Garwolin – Ryki – Puławy – Kazimierz Dolny z przewoźnikiem Halobus – czytamy w informacji prasowej.

Podróżni będą mogli od teraz kupować na stronach internetowych OKbus i ModlinBus jeden bilet na całą trasę. Oferta obejmuje codziennie trzy kursy z Kazimierza do Warszawy oraz jeden dodatkowy kurs z Puław. W Warszawie trzeba się będzie przesiąść do busów jadących do Modlina.

Sama trasa nie jest nowością i dalej konieczna jest przesiadka. Jednak największym plusem nowego połączenia jest cena biletu. Korzystając z tej oferty zapłacimy połowę tego, co dotychczas – tylko 34 zł. Przewoźnicy dają też 100% gwarancję zwrotu biletów oraz „Plan podróży” z rozpisaną dogodną przesiadką pod Pałacem Kultury i Nauki.

Czy oferta sprawi, że do Kazimierza przybędzie więcej zagranicznych turystów? Zobaczymy. Z pewnością jest to atrakcyjna opcja dla osób planujących długie podróże, na których trasie znajdzie się Kazimierz. 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę